دکتر دانیال نصیرزاده

متخصص تغذیه، رژیم درمانی و دارای مدرک تخصصی آسیب‌شناسی و ریشه‌یابی علل ریزش مو (Trichology Science) و دارای سال‌ها تجربه و تخصص در درمان بیماری‌های مرتبط با تغذیه، غدد و متابولیزم بدن می‌باشند.

دکتر دانیال نصیرزاده

ارایه مقالات آسیب شناسی مو و زیبایی

درمان چاقی

درمان لاغری

کاشت مو

کاشت ریش

درمان موخوره

بزرگ کردن سینه با رژیم غذایی

 

جهت انجام آنالیز مو و آغاز درمان می توانید با تعیین وقت قبلی به مطب دکتر علی رضا غلامپور نماینده دکتر نصیرزاده در تهران به نشانی: فلکه دوم تهران پارس، خیابان جشنواره، بعد از چهارراه سید شهدا، جنب داروخانه دکتر اسدی، پلاک ۱۸۰، کد پستی:۱۶۵۴۸۶۶۵۶۴ مراجعه نمایید، قبل از مراجعه لطفا موهای خود را با یک شامپوی ملایم شسته و از هیچ ماده شیمیایی از قبیل نرم کننده، محلول های ضد ریزش مو، ژل و اسپری های حالت دهنده و غیره استفاده ننمایید. از زمان شستن موها تا ۴۸ ساعت فرصت دارید برای نمونه برداری مراجعه نمایید، لازم به ذکر است بلندی موها باید حداقل ۲٫۵ سانتی باشد در غیر اینصورت صبر نمایید تا موها رشد کرده و سپس مراجعه نمایید.

هزینه ویزیت، آنالیر مو و تنظیم برنامه درمانی مجموعا ۳۵۰٫۰۰۰ تومان می باشد (با توجه به نوسان قیمت ارز این هزینه نیز متغیر است)، از زمان ویزیت حدود ۴ الی ۵ هفته زمان لازم است تا جواب آنالیز و برنامه درمانی آماده شود که از طریق ایمیل برای شما ارسال می گردد و همچنین در هر زمان می توانید از مشاوره رایگان از طریق تلفن یا ایمیل بهرمند شوید.

جهت تسریع در تکمیل اطلاعات پرونده خود می توانید ابتدا به یک آزمایشگاه خون مراجعه نمایید و آزمایش های: CBC, Ferritin, TIBC, Vitamin D(25 OH), TSH,T3, T4 را انجام دهید و جواب آزمایش ها را همراه خود بیاورید.(اگر از قبل این آزمایشات را انجام داده اید نیاز به تکرار نمی باشد، مشروط بر آنکه از زمان انجام آن ها بیش از ۶ ماه نگذشته باشد).

تماس بگیرید

اطلاعات تماس

آدرس : فلکه دوم تهران‌پارس، خیابان جشنواره، بعد از چهارراه سید شهدا، جنب داروخانه دکتر اسدی
تلفن : ۰۲۱۷۷۷۹۶۳۰۸ و ۰۲۱۷۷۳۵۹۹۷۹

وب سایت : http://drnasirzadeh.com

تماس بگیرید