دکتر مهدی پیله ور

متخصص پوست و مو

متولد سال ۱۳۳۶ تحصیلات خود را در مقطع پزشکی عمومی در سال۱۳۶۰ در دانشگاه علوم پزشکی تهران به اتمام رسانید و در سال۱۳۷۴ موفق به اخذ بورد تخصصی پوست و مو از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی شد

بوتاکس داوریی است که جهت برطرف کردن چین و چروک پیشانی، بین دو ابروها و گوشۀ چشم بکار می رود. در حقیقت این دارو شکل تخلیص و آماده شدۀ سم باکتری کلستریدیوم بوتولینیوم است. این باکتری بی هوازی است و در محیط های در بسته مثل قوطی کنسرو رشد کرده و سم خطرناکی را تولید می کند. به همین دلیل توصیه می شود قبل از باز کردن درب قوطی آنرا به مدت ۱۵ دقیقه در آب جوش قرار دهید. در آزمایشگاه باکتری بوتولینیوم را تکثیر داده و سم آن را تخلیص کرده و برای مصارف پزشکی با دوزاژ مناسب آماده می کنند.

میکرونیدلینگ چیست؟
میکرو به معنی کوچک و نیدلینگ یعنی سوزن زدن است و میکرونیدلینگ یعنی ایجاد سوراخ های ریز در سطح پوست .میکرونیدلینگ روش جدید درمان بیماری های پوست است که بوسیله ابزاری به نام درماپن انجام می شود. با نفوذ سوزن ها به لایه درم یک جراحت مختصر در پوست ایجاد شده و بدن به آن واکنش نشان داده و شروع به ترمیم و بازسازی آن ناحیه می کند و طی این فرایند کلاژن و الاستین که دو پروتئین اصلی و قوام دهنده پوست هستند تولید می شود.( Collagen Induction Therapy) برای کنترل درد از کرم بی حس کننده موضعی استفاده می شود و انجام میکرونیدلینگ با این روش کاملا بدون درد است.

نمونه قبل و بعد جراحی دکتر مهدی پیله ور

ارسال پیام به دکتر مهدی پیله ور

تماس بگیرید

اطلاعات تماس

آدرس مطب دکتر مهدی پیله ور : تهران - فرشته - الهیه - خزر شمالی - نبش طایر - پلاک ۶۹ - واحد ۵
شماره تماس کلینیک دکتر مهدی پیله ور :

۰۲۱۲۶۲۱۱۸۱۱

۰۲۱۲۲۶۴۵۲۰۲

تماس بگیرید