Home Forums اعمال زیبایی صورت (پلاستیک) میکروپیگمنتیشن (آرایش دایمی) از روش میکروپیگمنتیشن میشه برای خوشرنگ یا پررنگ کردن لب استفاده کرد؟؟؟

• این موضوع 14 پاسخ، 2 کاربر را دارد و آخرین بار در 4 سال پیش بدست nedahaghi به‌روزرسانی شده است.
نمایش 5 پاسخ رشته ها
  • نویسنده
      sara.b
      میهمان

من لبهام خیلی بی رنگ هستش و اینکه همیشه بخوام برای بیرون رفتن رژبزنم خسته م میکنه. گاه پاک میشه یا وقت نمیکنم ولی چون لبهام خیلی خیلی بی رنگ حتما باید رژ لب رو بزنم برای همین دنبال یه روش هستم که بتونم رژ لب به طور دایمی روی لبهام بمونه و دیگه نیازی به زدن رژ نباشه . به من روش میکروپیگمنتیشن رو معرفی کردن

• این موضوع 6 سال، 9 ماه پیش توسط salamat اصلاح شده است.
      TAHOORA
      میهمان

سارا جان درسته با روش پیگمنتیشن هم میتونی رژ لب ئایمی داشته باشی هم میتونی خط لب دایمی داشته باشی . رنگهای مختلفی هم داره که هر کدومش رو دوست داشتی میتونی انتخاب کنی

sara.b
        میهمان

مرسی طهورا. قیمتش میدونی حدودا چقدره ؟

TAHOORA
        میهمان

قیمتش بسشتگی به پزشکت داره و اگر ارایشگرها هم دستگاه پیگمنتیشن رو داشته باشن میتونن برات انجام بدن. ولی هزینه ای که متخصص پوست و مو ازتون میگیره بیشتر از ارایشگرها هست

رژ لب رو ارایشگرها حدود ۳۰۰ تومن میگیرن

sara.b
      میهمان

ببخشید خیلی سوال میپرسما. اونوقت جای زخم  ورم و اینا هم داره ؟

TAHOORA
        میهمان

خواهش میکنم. بله عزیزم. لبت خیلی زخم میشه یا حتی تبخالم میزنه و درد هم داره و باید خیلی سر بشه تا دردش رو کمتر احساس کنی ولی وقتی که زخم و ورمش خوب بشه خیلی قشنگ میشه

saba
      میهمان

طهورا جون برای نماز خوندن و وضو مشکلی نداره ؟

TAHOORA
        میهمان

نه عزیزم چه مشکلی ؟ نصف مردم پیگمنتیشن انجام میدن ( :

حجازی
      میهمان

میکروپیگمنتیشن برای کمرنگ کردن لکه های صورت هم کاربرد داره ؟

چون من روی صورتم لک هست و نمیخوام لیزر کنم چون لیزر اکثرا صورت رو میسوزونه.

اگه بشه به روش پیگمنتیشن لکه هام رو بر طرف کنم خیلی برام بهتره

TAHOORA
        میهمان

بله پیگمنتیشن برای از بین لکه ها هم کار برد داره حالا این لکه ها هرجا که باشه فرقی نداره. روی دست روی صورت روی سینه یا پا. با روش پیگمنتیشن اون قسمت از لکه از پوستتتون رو همرنگ بقیه پوستتون میکنن

مامان شنتیا
        میهمان

سلام . خواهر من پارسال برای کمرنگ مردن لکه های صورتش توی یه کلینیک توی قیطریه پیگمنتیشن انجام داد و کلا ۲ جلسه رفت و لکه های صورتش کاملا با پوست صورتش همرنگ شدن و ناپدید شدن ولی چون اینکار تقریبا شبیه تتو یا خالکوبی هست بعد از مدتی کمرنگ میشه و لکه ها نمایان میشن دوباره. البته خیلی طول میکشه ها . مثلا سه یا چهارسال به بالا

حجازی
        میهمان

مامان شنتیا جون خواهر شما دقیقا کجا انجام دادن . من غرب تهرانم . ادرس و شمارش رو برام میزاری کلینیکی که خواهرتون رفتن رو؟

مامان شنتیا
        میهمان

بله عزیزم صبر کن الان ادرس دقیق رو میپرسم بهت میگم

حجازی
        میهمان

مرسی عزیزم منتظرم

nedahaghi
      مشارکت کننده

برای زیبایی ابرو هاتون پیشنهاد من میکروبلیدینگ ابرو هست. با این روش ابروهای زیبایی خواهید داشت که ماندگاری زیادی هم داره…
      پیشنهاد من برای انواع خدمات ابرو اعم از فیبروز ابرو،میکروبلیدینگ ابرو،میکروپیگمنتیشن صورت و هاشور ابرو مرکز تهران تاتو هست. کارشون عالیه.
      شماره تماسشون: ۰۹۹۰۳۷۸۷۹۹۰

نمایش 5 پاسخ رشته ها
  • شما برای پاسخ به این موضوع باید وارد شوید.