Home Forums اعمال زیبایی صورت (پلاستیک) جراحی زیبایی گوش اطلاعات درباره جراحی زیبایی گوش

نمایش 6 پاسخ رشته ها
  • نویسنده
      مامی سارینا
      میهمان

میخوام گوش هام رو جراحی زیبایی کنم تا ازین حالت اصطلاحا اینه بغل در بیاد . خیلی زشته و فکر میکنم تنها نقص صورتم باشه . اگه به امید خدا یه دکتر خوب پیدا کنم که بتونه گوشم رو جراحی کنه دیگه غصه ای ندارم. اگه اطلاعاتی درباره نحوه عمی جراحی زیبایی گوش و دکتر و دوران نقاهتش دارید بگید بهم

TAHOORA
      میهمان

دکتر سهرابی یکی از بهترین دکترها تو جراحی زیبایی گوش هست حتما به مطبش یک سری بزن پشیمون نمیشی . دختره همسایمون پارسال تا قبل از عروسیش خودشو به هر دری میزد تا گوشش رو جراحی یبایی کنه. همه جا رفت و سر زد و اخر سره فقط از کاره دکتر سهرابی خوشش اومد جراحیش رو دکتر سهرابی انجام داد تا اینکه برای روز عروسیش دیگه اون گوشهای بلبله شده بود گوشهای سیندرلا . هاهاها

M.SABOONI
      میهمان

مامی سارینای عزیز امروز ۲ روز میشه که من جراحی کوچک کردن گوش رو انجام دادم و روز ششم بخیه شو کشیدم و کلا عملش حدود ۲ ساعت طول کشید . دکترم دکتر طاهریان بود که گفت ممکنه بعد از عمی جای بخیه کشیده بشه و نباید بزارم گوشم خم بشه که اگه این اتفاق بیفته دوباره باید جراحی کنم. منم خیلی ترسیدم حسابی مواظبم حتی میترسم گوشم رو بخارونم . ولی خب از اینکه دیگه گوشم انقدر توی دید نیست راضیم. خداییش خیلی خجالت میکشیدم. عزیزم میدونم چه حسی داری واقعا میگم جراحی کن و از هیچی نترس فقط بعده عمل خیلی مراقب باش

M.SABOONI
      میهمان

اشتباه تایپی شد میخواستم بنویسم ۲۰ روز نوشتم ۲ روز. چجوری میشه ادیت کرد ؟؟؟

مامی سارینا
        میهمان

متوجه شدم عزیزم. نمیدونم چجوری میشه ادیت کرد

ببخشید میشه بگید چقدر هزینه جراحی گوشتون شد ؟

M.SABOONI
        میهمان

من کلا ۲۸۵۰ برام درومد عزیزم

شریفیان
      میهمان

اونایی که جراحی کوچک کردن گوش انجام دادن یا اشناهاشون رو دیدم که این عمل روشون انجام شده. چند روز بعد از عمل نتیجه کار مشخص میشه ؟

بعد اینکه جراحی زیبایی گوش برگشت پذیرم هست آیا ؟

M.SABOONI
        میهمان

دقیقا بعد از عمل متوجه تغییرات میشی

نه عزیزم چه برگشتی ؟ گوش که دوباره بزرگ نمیشه

M.n
      مشارکت کننده

من تو سال ۹۲ جراحی زیبایی گوش توسط دکتر بهنام انجام دادم بعد چندسال میگم اصلا راضی نبودم چون جای برشی که انجام دادن از داخل گوش معلومه و مثل یه گوش طبیعی نیست بنظرم هیچوقت با هیچ عملی به حالت طبیعی بر نمیگرده همون گوش بلبلی که داشتم بهتر بود درسته که الان دیگه برجسته نیست ولی خب جای عمل مشخصه یه جورای بازم با موهام گوشمو میپوشنم مثل قدیما که این کار رو میکردم .کسای که عمل کردن بگن ایا اوناهم مشکل منو دارن ؟؟

mohsen
      مشارکت کننده

سلام من گوش چپم به دلیل عقرب گزیدگی بریده شده خواستم ببینم آیا میشه ترمیم بسه با تشکر

[email protected]
        مشارکت کننده

<p style=”text-align: right;”>سللم دوست عزیز من دکتر امیر دریانی که متخصص جراحی پلاستیک و ترمیمی هست رو بهت معرفی میکنم هزینه هاش هم خیلی خوبه ایشاله مشکلت حل بشه این مطبشه ۰۹۳۰۴۱۷۵۹۰۰</p>

نمایش 6 پاسخ رشته ها
  • شما برای پاسخ به این موضوع باید وارد شوید.