• این موضوع 3 پاسخ، 1 کاربر را دارد و آخرین بار در 6 سال، 8 ماه پیش بدست yoola99 به‌روزرسانی شده است.
نمایش 3 پاسخ رشته ها
  • نویسنده
      lale656565
      میهمان

من انحراف بینی دارم و باعث شده توی تنفس مشکل داشته باشم . یه دکتری میخوام که کارش رو عالی انجام بده و درباهر هزینه  ش اگه اطلاعی دارید بگید

مجید
      میهمان

لاله خانم من انحراف بینی داشتم اونم خیلی شدید سوراخ سمت راست بینی م کلا کیپ بود و همش با دهنم نفس میکشیدم موقع غذا خوردن اذیت میشدم صدای نفسم هم بقیه رو اذیت میکرد چون فس فس میکردم !!

پیارسال با دکتر حسنانی عمل داشتم . بعد از برداشتن تامپون تازه معنی زندگی رو فهمیدم . نفس کشیدن با بینی سالم چقدر لذت بخشه . حالا گذشته از دوران نقاهت و کبودی و ورم و اینا که البته خیلیم کم بود ولی خیلی راضیم خیلی. پیشنهاد میکنم تعلل نکنید تا معنی نفس کشدن بدون انحراف بینی رو متوجه بشید

مامان رهام
      میهمان

پسره منم انحراف بینی داره خیلی کوچکتر که بود مدام خون دماغ میشد و ما خیلی میترسیدم تا اینکه پیش دکتر حلق و بینی بردمش و مشخص شد که انحراف بینی داره و حتما باید جراحی بشه چون خیلی سخت نفس میکشه . البته دکترها هم گفتن که فعلا برای جراحی خیلی عجله ای نیست ولی حتما حتما باید انحراف بینیش اصلاح بشه چون از دهن نفس کشیدن خیلی عوارض داره و یکیش بروز مشکل قلبی در بزرگسالی هست

yoola99
      میهمان

یه دکتر متخصص حلق و بینی تو اهواز که کارش خوب باشه برای اصلاح انحراف بینی بهم معرفی کنید .

نمایش 3 پاسخ رشته ها
  • شما برای پاسخ به این موضوع باید وارد شوید.