Home Forums اعمال زیبایی اندام زیبا سازی بدن بعد از زایمان اندام من بعد از زایمان :(

• این موضوع 4 پاسخ، 5 کاربر را دارد و آخرین بار در 6 سال، 9 ماه پیش بدست deniz به‌روزرسانی شده است.
نمایش 4 پاسخ رشته ها
  • نویسنده
      saharnaz
      مشارکت کننده

بعد از به دنیا اومدن سحره نازم اندامم حسابی بهم ریخت خیلی سعی کردم با دراز و نشست و ورزش اندامم رو به شکل سابق برگردونم اما نشد … پوست شکمم شل شد و سینه هام به خاطره شیر دادن افتاده شد … روش جراحی زیبایی خاصی هستش که موثر باشه ؟

رهام
      مشارکت کننده

ای وای چقدر بده. خواهر منم از وقتی دوقلوهاشو به دنیا اوردهمینطور که شما میگید شده .

ونوس رضایی
      مشارکت کننده

سلام نگران نباش عزیزم . راههای زیادی برای برگشت تناسب اندام بعد از زایمان هست . اگه شکمتون بزرگ شده میتونید لیپوساکشن یا لیپولیز کنید بعدش هم پوست اضافه شکمتون رو برمیدارن و دیگه از ترک و چروک روی شکمتون خبری نیست.

برای افتادگی سینه هاتونم میتونید پروتز بزارید یا سیلیکون تزریق کنید ک بهتون قول میدم اندامتون از قبل از بارداری هم بهتر میشه . البته این روشها هزینه هاش بالاست و اگر خیلی از اندامتون ناراحت هستید این روشها درمان شماست

ناشناس
      غیرفعال

نه عزیزم لیپوساکشن نکنی ها. جای میله ش ت بدنت فرو رفتگی ایجاد میکنه. اونوقت باید دنبال یک راهی باشی برای اینکه چاله چوله های لیپوساکشن رو از بین ببری. راههای دیگه رو امتحان کن. منم وقتی آرادم ب دنیا اومد میخواستم لیپوساکشن کنم ولی وقتی تجربه های دوستانم رو شنیدم منصرف شدم

deniz
      مشارکت کننده

برای افتادگی سینه لیفت با نخ انجام بدید هزینه ی زیادیم نداره تا ۴ سال هم نیاز به ترمیم نداره. حدود ۳ تا ۵ تومن

نمایش 4 پاسخ رشته ها
  • شما برای پاسخ به این موضوع باید وارد شوید.