Home Forums اعمال زیبایی پوست و مو از بين بردن كك ومك و لكه هاى پوستى با IPL اگه میخواهید از شر کک و مک و جوش هاتون راحت شید بیاین

نمایش 11 پاسخ رشته ها
  • نویسنده
      deniz
      مشارکت کننده

دوستان عزیزی که مثل من همیشه با جوشهاتون درگیر هستید و از کک و مک بدتون میاد ………

لیزر ipl  خیلی خوبه واقعا خوبه هم موهای زاید رو خیلی خوب از بین میبره هم کک و مک ها رو نابود میکنه نسبت به لکه های پوستی ای که دارید از ۵ تا ۸ جلسه کار میبره .. برای ۵ جلسه شد و عالی بود هزینه ی بالایی هم نداره …

zahra
      مشارکت کننده

سلام من هم درباره رفع جای لک و جوش با دستگاه ای پی ال شنیدم . حتی تعداد جوشهارو هم کم میکنه و جاشون رو از بین میبره و لک ها رو خیلی کم میکنه

ونوس رضایی
      مشارکت کننده

سلام دوستان عزیز من چند سالی منشی مطب یکی از متخصصین پوست و مو و زیبایی دارم و با تجربه ای که در این چندسال به دست آورده ام باید بگم دستگاه ipl خیلی خوبه . همون ۵ جلسه مشکل لک و مک برطرف میشه. خیلی کم پیش میاد که تا ۸ جلسه ادامه پیدا کنه

ونوس رضایی
      مشارکت کننده

اگر سوالی داشتید خوشحالم میشم تجربه م رو در اختیارتون بزارم

safaf2194
      مشارکت کننده
      eliIIIIIIIIIIIII
      مشارکت کننده

سلام اگه می خوای از شر کک و مک هات راحت بشی به نظرم بهتره دوره اموزشی پلاژن تراپی اکادمی فرزان رو ببینی که هم از شرشون راحت بشی هم دیگران رو از شرشون خلاص کنی .

albablood
      مشارکت کننده

هزینه هاشو می فرمایید؟

• این پاسخ 3 سال، 8 ماه پیش توسط اصلاح شده است.
      nari4674
      مشارکت کننده

saharrr
      مشارکت کننده

سلام من توی کلینیک دکتر نیلفروش زاده با سابسیژن همه جای جوش های روی صورتمو برطرف کردم. قبلش خیلی راه ها رو امتحان کرده بودم ولی جواب نمی دادن هیچ کدوم

شیرین شیرینی
      مشارکت کننده

پیگمنتا یه مکمل عالیه که با استفاده از ویتامین ها پوست رو بازسازی می کنه و جای جوش و آکنه رو به راحتی و سریع از بین می بره همینطور خیلی از ویتامین های بدن رو تأمین می کنه داروخانه داربووم بهترین قیمت پیگمنتا رو داره

maryam523
      مشارکت کننده

برای از بین بردن لک ها از کرم و مکمل ها استفاده بشه بهتره و عوارض کمتری داره. سایت درمارز مکمل ها و کرم های خارجی مثل ویشی داره که حرف ندارن

b-kh-67
      مشارکت کننده

برای مشکلات پوستی مثل جوش و کک و مک علاوه به روش ها و دستگاه های موجود به ویزیت دکتر پوست خوب و متخصص هم توجه کنید چون درمان های بدون بررسی و ویزیت دکتر پوست خیلی خطرناکه

نمایش 11 پاسخ رشته ها
  • شما برای پاسخ به این موضوع باید وارد شوید.