Home Forums اعمال زیبایی اندام لیفت ران بعد از ۲۰ کیلو کاهش وزن پاهم خیلی بدفرم و شل شده … کمک لطفا

نمایش 3 پاسخ رشته ها
  • نویسنده
      مهرنوش
      میهمان

سلام دوستان عزیز من با رژیم غذایی تونستم ۲۰ کیلو از اضافه وزنم رو کم کنم ولی چون رژیمم خیلی اصولی نبود پوست بدنم مخصوصا قسمت ران ها خیلی بدفرم و ناجور شده . هر چند از کم کرن وزنم خیلی خوشحالم ولی بابت شکل ران ها ناراحتم . لیفت ران میتونه خوب باشه ؟ به نظرتون میتونه فرم ران پام رو بهتر کنه ؟

محمدامین جونم
      میهمان

اگه ۲۰ کیلو وزن کم کرده باشی من میتونم تصور کنم که ران پات چقدر بد حالت شده چون خانم دایی منم همین قدر وزن کم کرده بود و پاهاش بد شکل شده بود یجوری چروک داشت روی ران پاش . بالاخره لیفت ران انجام داد . لیفت ران خیلی خوبه و ظاهره پات رو خیلی عوض میکنه . مخصوصا که وزن کم کردی که خوش اندام بشی پس حتما پوست رون پات رو از اون حالت شلی و چروکی دربیار تا به نتیجه مورده نظرت برسی

مهرنوش
        میهمان

مامان امین جون چجوریه لیفت ران ؟ روشش رو میدونی عزیزم ؟

محمدامین جونم
        میهمان

عزیزم خانم دایی من شلی پوستش به اندازه ۲۰ کیلو کاهش وزنش بود و دکتر گفته بود خیلی کار نمیبره . گفته بود کسایی که بیشتر از اینها افتادگی پوست و شلی ران دارند برای لیفت ران کار بیشتری میبره و برشهای بیشتری باید روی چاشون ایجاد بشه .

بالای ران پاش نزدیکای خط بیکینی برش خورده بود به صورت افقی

آناهیتا45
      میهمان

برادرزاده ی من لیفت عمیق ران انجام داد چون خیلی خیلی رونش افتادگی داشت و به جز خط افقی که مامان محمدامین جون گفتن یه برش طولانی و عمودی هم خورده بود چون باید ظاهره کل پاش رو زیبا میکرد ولی اون برشی که فقط به صورت افقی میخوره برای کساییه که مشکل بد ظاهری رانشون از زانو به بالاست یعنی تاثیری روی زیره زانو نداره

بنفشه
      میهمان

من خودم تجربه لیفت ران با دکتر پرویزیان دارم. پارسال برای لیفت رانم پیش ایشون رفتم و باید بگم که

جراحی لیفت ران من ۲ ساعت و خورده ای طول کشید

تا یک هفته ورم و کبودی داشتم و جای برش ها خارش داشت

تا دوهفته باید کاملا استراحت کنید و بعد از یک ماه میتونید فعالیتتون رو بیشتر کنید

درد هم که تا حدودی داره ولی مسکن خیلی راحت کنترلش میکنه

Farzaneh
        مشارکت کننده

سلام از عمل لیفت ران توسط دکتر پرویزیان راضی هستید

نمایش 3 پاسخ رشته ها
  • شما برای پاسخ به این موضوع باید وارد شوید.