Home Forums اعمال زیبایی صورت (پلاستیک) لیفت صورت بهترین نوع لیفت صورت لیفت با نخ

• این موضوع 8 پاسخ، 8 کاربر را دارد و آخرین بار در 2 سال، 4 ماه پیش بدست Razie به‌روزرسانی شده است.
نمایش 8 پاسخ رشته ها
  • نویسنده
      Bahar
      مشارکت کننده

سلام دوستان. اگر کسی قصد داره از شره افتادگی و خطوط صورتش برای همیشه راحت بشه من لیفت با نخ خار دار رو توصیه میکنم.

واقعا عالیه لیفت با نخ به هیچ عنوان برگشت نداره … تازه هر روز هم بهتر و بهتر میشه

setare torabi
      مشارکت کننده

سلام اتفاقا منم از مزایای لیفت با نخ خیلی شنیدم دقیقا هم شنیدم که لیفت با نخ برگشت نداره و عالیه.

دوستان اگه جراح خوب پوست برای رفع جای سوختگی سراغ دارید هم اطلاع بدید

ونوس رضایی
      مشارکت کننده

سلام عزیزم. از روشهای زیادی میشه لیفتینگ صورت رو انجام داد که یکیش لیفت با نخ هست که خیلی خوبه .

در کل من یه توضیح کوچیکی درباره لیفت صورت میدم . انشااله که مفید باشه

ونوس رضایی
      مشارکت کننده

رفته رفته که سن بالا می‌رود، قابلیت ارتجاعی پوست کاهش یافته و چربی زیر پوستی کم می‌شود. به تدریج در پوست یک حالت جمع‌شدگی همراه با چین و چروک ایجاد می‌شود که ظاهر پوست را تغییر می‌دهد. بافت اطراف چشم و فک پایین شل می‌شود و به سبب آن چهره حالت پیر، نگران، خسته و اخمو به نظر می‌رسد.
      عواملی که در روند ایجاد تغییرات در چهره و ایجاد چین و چروک، شل شدن و افتادگی در پوست صورت می‌باشند:
      – گذر زمان و بالا رفتن سن
      – استرس‌های زندگی روزمره
      – استعداد ژنتیکی
      – ایجاد خط خنده و خطوط اخم در گذر زمان
      – کاهش وزن قابل ملاحظه
      – تابش بلند مدت نور خورشید به صورت
      – سیگار و الکل
      – و …
      برای از بین بردن این چین و چروک‌ها و صاف کردن پوست صورت، ریتیدکتومی (کشیدن پوست صورت) انجام می‌شود که تاثیر قابل توجهی روی ظاهر افراد دارد. لیفت صورت روشی مفید و ایمن است که باعث احیا و تجدید جوانی صورت و پنهان نمودن فرسودگی و پیری در افراد می شود. عمل کشیدن صورت، چهره را دسته کم ۵ تا ۱۰ سال جوان‌تر از آن‌چه هست نشان می‌دهد. لیفتینگ معمولا در افراد ۳۵ تا ۶۵ ساله رایج است، اما در هر سنی قابل اجرا می‌باشد. در این عمل با برداشتن چربی اضافی، سفت کردن عضلات زیرین و کشیدن پوست صورت و گردن، نشانه‌های افزایش سن به صورت چشم‌گیری کاهش می‌یابد.
      شاید تصور شود لیفتینگ صورت فقط برای خانم‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد، اما آقایان نیز در طول سالیان کار و تجربه دکتر برومند از این قافله عقب نمانده‌اند و تقاضای انجام عمل‌های جوان‌سازی را داشته‌اند، چراکه ظاهر جوان‌تر نشان دهنده انرژی درونی بیشتر، سرزندگی، شادابی و جذابیت بیشتر است.

saraazizi
      مشارکت کننده

سلام لیفت با نخ واقعا کم هزینه و کم عوارضه و من این نوع روش لیفت صورت رو به همه دوستان توصیه می کنم

benitaazadri
      مشارکت کننده

تو سایت خانه پزشک ایرانیان اطلاعات جالبی در مورد لیفت صورت نوشته بودن

مجله خوبیه توصیه می کنم مطالعه کنید

maryam523
      مشارکت کننده

من قرص ایمدین رو از درمارز خریدم و خیلی راضیم هم لیفت کرد پوستم رو هم چین و چروک رو کم کرد

hosseinaziz
      مشارکت کننده

سلام دوست عزیز

سرم لیفت اوردینری هم مناسبه. من برای همسرم این سرم رو از درمارز خریدم و واقعا راضی بوده

Razie
      مشارکت کننده

<p style=”text-align: center;”>برای صورت میتونید از ماسک نقابی سمپی استفاده کنید من از بلوبریش خیلی راضیم</p>

نمایش 8 پاسخ رشته ها
  • شما برای پاسخ به این موضوع باید وارد شوید.