Home Forums اعمال زیبایی اندام جراحی بای پس معده تجربیاتتون در مورد جراحی بای پس معده رو اینجا بگید

نمایش 13 پاسخ رشته ها
  • نویسنده
      آیسو1
      میهمان

توی این تاپیک درباره بای پس معده … مراحلش … و سایزی که بعد از بای پس به دست آوردیم صحبت میکنیم

اونایی که بای پس معده انجام دادن هر چی میدونن یا هر مشکلی داشتن اینجا بگن

یا کسایی که می خوان بای پس معده رو انجام بدن میتونن از این تاپیک سوالاشون بپرسن و کمک بگیرن

شیرین#
      میهمان

عزیزم یکم بیشتر در موردش توضیح میدی؟ من ۱۲ کیلو اضافه وزن دارم

آیسو1
        میهمان

شیرین جان این جراحی برای bmi 40 کیلو به بالا انجام میشه و اگر چاقی شما چاقی مفرط شناخته بشه کاندید جراحی بای پس معده هستید و بیمه هزینشو تقبل میکنه ولی اگر ۱۲ کیلو اضافه وزن دارید اصلا این جراحی رو براتون انجام نمیدن و بهتون کاهش وزن از طریق ورزش و رژیم رو توصیه میکنن :))))

ma-ke
      میهمان

بای پس معده برای کاهش وزن خیلی خوبه ها ولی من شنیدم بعد از یه مدت معده دیگه حساس میشه و هر غذایی رو قبول نمیکنه و پس میزنه

شایسته برزه گر
      میهمان

من بای پس رو پارسال تو بیمارستان میلاد انجام دادم و بیمه همه هزینه هاشو داد چون اضافه وزن خیلی بالا بود. توی یک سال خیلی وزن کردم خیلی زیادا . با اینکه اب میخورم بازم پوستم شل شده و بازم راضیم چون دیگه حتی وقتی تو ایینه هم نگاه نمیکردم حالم از خودم بهم میخورد .

آیسو1
        میهمان

شایسته جان چه ازمایشایی رو قبلش ازتون خواستن ؟ الان دقیقا به وزن ایده آتون رسیدین؟

شایسته برزه گر
      میهمان

فقط میدونم ۴ تا سرنگ ازم خون گرفتن حالا چه ازمایشایی بود نمیدونم . ولی سنوگرافی از شکم و لگن و معده و اندوسکوپی انجام دادم . چون این جراحی با بیهوشیه قبل از عمل حسابی مورده ازمایشم قرار دادن خخخخخ.

اگه ۵ کیلو دیگه هم کم کنم دیگه میشه وزن دلخواهم

هوراrrrr
      میهمان

دوستان شما کجا ها عمل کردید و پیش کدوم دکتر رفتید؟

شایسته برزه گر
      میهمان

من بیمارستان میلاد عمل کردم با دکتر پازوکی

anjela.j
      میهمان

کسی تا حالا تو بیمارستان خصوصی عمل کرده ؟ میدونید هزینه ش چقدر میشه ؟

آیسو1
      میهمان

من درباره هزینه های این جراحی توبیمارستان های خصوصی اطلاعی ندارم ولی اگه بیمه تکمیلی داشته باشد ۹۰ درصد هزینه هاشو بیمه تون میده پس اگه بیمه تکمیلی دارید برای بیمارستان خصوصی رفتن مشکلی نیست

kamrava
      میهمان

وایییی بچه ها منم ۳۰ کیلو اضافه وزن انقدر پیش شوهرم خجالت میکشم . روم نمیشه جلوی شوهرم غذا بخورم ولی وقتی نیست میشینم دوتا بشقاب غذا میخورم و بعدش گریه میکنم. نمینتونم جلوی خودمو بگیرم . شوهرمم کم کم داره صداش در میاد توروخدا کمکم کنید

آیسو1
      میهمان

عزیزم خب ۳۰ کیلو اضافه وزن خیلی زیاده حق داری ناراحت باشی ولی خب چرا بای پس نمیکنی؟

اگه مشکلت هزینه شه که هم بیمه تکمیلی میده هم بیمارستان دولتی انجام میده البته باید بادکترت صحبت کنی که bmi  رو بالابزنه چون زیره ۴۰ شامله بیمه نمیشه

kamrava
        میهمان

نه مشکلم هزینه ش نیست . شوهرم با اینکه ناراحتیش رو از چاقیم نشون میده ولی راضیم نیست که جراحی کنم میگه عوارض داره و عوض اینکارا ورزش کن رژیم بگیر درحالی که تمام عمرم من در گیرودار رژیم بودم ولی کم نکردم

آیسو1
      میهمان

هیچ عوارضی نداره کامروا جان . تنها عوارضش خشگلی و زیبایی اندامه 🙂

فقط ممکنه به خاطر کم اشتهایی یکم بی حال و کسل بشی که اونم با خوردن چیزهای مقوی به جای غذاهای عمولی برطرف میشه.

شوهرت رو راضی کن حتی اگر زورکی هم اجازه بده بازم برات صرف داره.

آیسو1
      میهمان

چند تا از دکترای خوب برای جراحی بای پس معده

دکتر پازوکی

دکتر خلج

دکتر عبدالحسینی

دکتر طولابی

دکتر شهرام نظری

Shadi_ghf
      مشارکت کننده

خوب سلام بچه ها چون تجربه میخواهید راجع به این زمینه

باید بگم که من عمل بای پس کلاسیک رو پیش جناب دکتر عبدالحسینی انجام دادم

و از نتیجه عمل تا به اینجای کار بسیار راضی هستم

برخلاف خیلی اشخاص که از جراحی های چاقی فقط از بالا اوردن و استفراغ و این صحبتا حرف میزنن

عمل بای پس کاملا مخالف اینه

بعد عمل هیچ گونه استفراغ حالت تهوع ندارید

درن رو همون روز عمل در میارن و فردای روزی ک عمل میشی مرخص میشی

روند کاهش وزن تو سه هفته و ۴ روز بنده ۱۲کیلو وزن کم کردم

اما باید توصیه کنم که بدون پیاده روی و ورزش ممکنه وزنتون ثابت بمونه و برای گرفتن نتایج بهتر ورزش و پیاده روی حتما باید جزوی از برنامتون باشه

هزینه ی عمل من در بیمارستان پارس ۲۵میلیون شد

با دارو و این صحبتا حدود ۲۸میلیون برام تموم شد

در حال حاضر میلی به خوردن شیرینی جات برنج نون و خیلی چیزای دیگه ندارم

م خوردن بعضی غذاها مثل گوشت سخته چون واقعا هضم گوشت کار دشواریه

ولی نگران این که بی جون باشید و نتونید به کار روزمرتون برسید نباشید

راحت به زندگی قبلی برمیگردید و حالتون از این ک روز به روز وزنتون کمتر میشه بهتر و بهتر میشه

نمایش 13 پاسخ رشته ها
  • شما برای پاسخ به این موضوع باید وارد شوید.