Home Forums اعمال زیبایی صورت (پلاستیک) جراحی زیبایی بینی تجربیات مطب گردی جراحی بینی

• این موضوع 24 پاسخ، 8 کاربر را دارد و آخرین بار در 1 سال، 2 ماه پیش بدست poran به‌روزرسانی شده است.
نمایش 20 پاسخ رشته ها
  • نویسنده
      سایه
      میهمان

دوستان تجربیاتتون از مطب گردی جراحی بینی رو اینجا بگید تا به هم کمک کنیم برای پیدا کردن دکتر خوب جراح بینی و در نهایت بهترین جراحی بینی

سایه
      میهمان

درباره کیفیت اعمال جراحی بینی توسط آقای دکتر سجادیان و آقای دکتر یحیوی اطلاعی ندارین؟ کسی عمل جراحی نزد ایشان داشته که ناراضی باشه؟

بهار
      میهمان

دکتر یحیوی نیم رخو خوب در میاره ولی روبرو رو زیاد جالب در نمیاره تیغه ی بینیاش انگار کجه سجادیانم واسه گوشتیا عالیه من خودم با سجادیان می خوام عمل کنم

سپهر
      میهمان

سلام

۱-کسی اطلاعاتی در مورد دکتر امیری زاد داره؟

۲- بهترین دکتر یا دکترها واسه بینی گوشتی کیه؟

۳-میگن برای بینی گوشتی شیروانی بهترینه.درست میگن؟

bahar
      میهمان

من بعد کلی تحقیقو بررسی تصمیم گرفتم با دکتر امیر سجادیان عمل کنم? میتونم بگم تقریبا مطب بیشتر دکترا رفتم یحیوی ، سامی ، افشار ،مجلسی ، بینی من گوشتی بود با پوست ضخیم که زیادم بزرگ و بد فرم نبود دفعه ی اولی که مطب دکتر سجادیان رفتم چند تا گوشتی عمل کرده اومده بودن که به نظر من خیلی خوب بودن ( سلیله ی هر کسی فرق داره ) یه دختر ١۶ سالم اومده بود ?که مامانش اول رفت تو مخ دکترو زد که بگه عمل نمیکنم ? دکتر بعد معاینه گفت راه هواییت بازه و دماغتم خوبه چرا میخوای عمل کنی که منم گفتم تو دلم میمونه و این حرفا بعدم گفت بینیت گوشتیه بینی ظریفی نمیشه و ورمشم دیرتر میخوابه ،به هر حال من گفتم میدونمو دکترم گفت اگه میخوای عمل کنی با خانم مجیدی هماهنگ کن خلاصه من اونروز که رفتمو تصمیمم هنوز ١٠٠درصد نبود یه هفته ای مطب چنتا دیگه دکتر رفتم یحیوی نیم رخاش خیلی دوس داشتم ولی از روبروش خیلی بد بود دو نفریم دیدم که تیغشون کج بود ? مجلسیم که اصلا خوشم نیومد خلاصهتصمیم گرفتم برم با سجادیان دفعه ی بعد مطب سجادیان رفتم و با خانم مجیدی واسه ٢ هفته بعدش اوکی کردم هزینه عمل ۴/۵ شد عکس گرفتنو بعدم رفتم پیش دکتر دکتر روی عکس گفت اینقد قوس میدمو نوکشم بالاترو خلاصه طراحی کرد برام بعد من گفتم نوک بینیم گرده میخوام تیزتر شه دکتر گفت یعنی تیزش کنم گفتم نههههه ارنقد بعدم گفتم اصلا هر کاری خودتون میدونین بکنین من یه چیزی بگم بعد خراب شه دکترم خندیدو گفت اره نگران نباش خوب میشه خلاصه ٢ هفته بعد عمل داشتم کلینیک دبیر اشرفی توی سهروردی شمالی سومین عمل بودم ساعت ١ گفتن اونجا باشم که وقتی ١ رسیدم گفتن دکتر هنوز مریض ٢ ومیشو برده خلاصه چند ساعتی از استرس مردم ساعت ٣.۵ اینا رفتم اتاق عمل از ترس به پرستارا گفته بودم پولمو نمیخوام بزارین برم که بعدش گفتن گفتی من اصن یادم نیود?? قبل عمل یه یه ربعی تو اتاق عمل نشستم که نصف گوشت تنم از ترس اب شد دکتر از دور دیدم اومد جلو گفت استرس نداشته باشو گفت بینیتو قرتی کنم?? گفتم نه اونقد قرتی ولی طبیعیم نمیخوام از اونجاییم که سجادیان کار خودشو میکنه و ترسیدم یه چیزی بگم بعدن بگه خودت گفتی منم زیاد چیزی نگفتم خلاصه بیهوشیو زدنو با ٢ تا نفس عمیق بیهوش شدم بعد به هوش اومدنم یکی داشت میگفت دماغت عالی شده خیلی خوب بودم نه درد نه حالت تهوع صورتمم اصلا کبود نشد

ماندگار
      میهمان

سلام دوستان. منم میخوام بینیمو عمل کنم. پیش چند تا دکتر برای معاینه رفتم که گفتن انحراف داخلی بینیت زیاده، بینی گوشتی و با پوست زخیمه. من بیشتر کار طبیعی دوست دارم که با توجه به مشاوره‌هایی که رفتم فک کنم امکانپذیر نباشه. برای معاینه پیش دکتر علیرضا کامیابی ، حسنانی و دولتی رفتم که گفتن خیلی انتظار تغییر نداشته باش. دکتر یحیوی و زینلی هم گفتن اصلا حاضر نیستن عمل کنن. میخواستم ببینم کسی مثل من این مساله رو داره یا داشته؟ اگه هست ممنون میشم همفکری کنه باهام.

raminkashefi
      میهمان

دوستان من تجربیات مطب گردی رو براتون میزارم ، امیدوارم به دردتون بخوره

raminkashefi
      میهمان

دکترکلانتری

مطب ایشون رفتم ، همونطور که میدونید وقت گرفتن از ایشون فوق العاده کار سختیه ، من به زور از طریق یکی از آشنایان از ایشون وقت گرفتم. ایشون یه اخلاقی که دارند زیاد تمایل به عمل بینی هایی که از نظرشون ایرادی نداره ، ندارند. اول که بهشون گفتم برای جراحی زیبایی بینی اومدم پیشتون کلی با تعجب منو نگاه کردن و گفتند که تو که نیازی به جراحی بینی نداری ? خلاصه کلی تلاش کرد که منو منصرف کنه ، اینم به خاطر ه اینه که ایشون فوق العاده آدم درستی هست و مثه بقیه دکترا نیست که مریضو به چشم پول متحرک ببینن و فقط به فکر منافع خودشون باشن. اگه بینیتون مشکلی نداشته باشه تا جایی که ممکنه تلاششو میکنه که جراحی نکنی

حتما میدونید که دکتر بینی رو فوق العاده طبیعی در میاره و اصلا تو کار فانتزی نیست، منم که با کلی زحمت راضیشون کردم که منو عمل کنن بهم گفت که فقط قوز بینیتو بر میدارم و به جای دیگش دست نمیزنم ، البته من یک مقداری دوست داشتم که یه فرمی به بینیم بدن.

دکتر کلانتر هرمزی فوق العاده دکتر حاذق و از اساتید توی این زمینه هستند حتما میدونید که هرجا حرف از عمل طبیعی بینی هست بهترین گزینه دکتر کلانتر هستش. ایشون هزینه عمل رو به من بین ۱۰ تا ۱۲ میلیون گفتند که به نظر من با این همه تجربه و تخصصی که ایشون تو این زمینه دارند قیمت منطقی هستش.

خلاصه اگه دنبال بینی طبیعی هستید دکتر کلانتر بهترین آپشن هستند ولی اگه دنباله بینی فانتزی هستید ( مخصوصا پسر ها ) ایشون رو بهتون پیشنهاد نمیکنم . البته اگه فکر میکنید که میتونید راضیشون کنید که بینیتون رو فانتزی عمل کنن ، بسم الله

raminkashefi
      میهمان

دکتر سرکارات

از ایشون وقت ویزیت گرفته بودم ولی نشد که برم پیششون ، معمولا بعد ۳ الی ۴ ماه بهتون وقت میدن ، هزینه عملشون بین ۱۳ تا ۱۵ میلیون هست البته شاید در بعضی مواقع بالاتر از اینها… هزینه ویزیت هم ۵۰ هزار تومن

درسته اکثر معروفیت خودشون رو بعد از ازدواج با خانم شیلا خداداد بدست آوردن ولی ایشون یکی از دکترای خوب در زمینه جراحی بینی هستند و تا حالا به گوشم نخورده که ناراضی داشته باشند… البته همونطور که میدونید تخصصشون تو زمینه جراحی فک و صورت هست

raminkashefi
      میهمان

دکتر نراقی

راجع به ایشون شنیدم که از دکتر های معروف جراحی بینی هستند . البته اگه میخواهید برید پیشش باید بگم که خودتون رو برای هزینه ۲۰ میلیونی و بلکه بیشتر باید آماده کنید ، ایشون از اون دکترایی هستند که رنج قیمتیشون فوق العاده بالاست. که از نظر من که خودم جراحی بینی انجام دادم واقعا ضرورتی به انقد هزینه نیست ، در ضمن شنیدم که ناراضی هم دارند ایشون البته بازم میگم شنیدم ، و قضاوت نمیکنم. چون عدم رضایت بعد از عمل بینی به خیلی از عوامل بستگی داره وممکن هست ارتباطی به پزشک نداشته باشه

raminkashefi
      میهمان

دکتر شیروانی

هر وقت اسم عمل بینی میاد نا خود اگاه اسم دکتر شیروانی به زبون میاد، همون طور که میدونید ایشون از اساتید تو این زمینه هستند و تجربه بالایی تو زمینه جراحی بینی دارند و یادمه برای جراحی بینی با مطب ایشون تماس هم گرفتم ولی از اونجایی که یک مقدار دیر به من وقت دادن و من عجله داشتم پیششون نرفتم.البته حتما میدونید که ایشون هم از اون دکترایی هستند که هزینه عملشون بالاست. یادمه منشی ایشون پشت تلفن قیمت تقریبی رو ۱۷ میلیون به بالا گفتند.البته یک از دلایلی که پیش ایشون نرفتم همین قیمت بالا بود.

ولی پسر عموم‌ حدودا ۴ سال پیش ، پیش دکتر شیروانی عمل کرد خیلی راضی هست و ظاهرش رو که خودم میبینم فوق العاده خوش فرم هست. کلا دکتر ناراضی کم دارند و یه نکته خوب که‌ دیدم ازشون این بوده که نوک بینیو خیلی خوب در میارند و خوب جمع میکنن.

raminkashefi
      میهمان

دکتر حافظی

چند وقت پیش که تصمیم گرفتم بینیم رو جراحی کنم پیش دکتر فرهاد حافظی رفتم، البته پیش یکی دیگه بینیمو جراحی کردم. ولی دکتر حافظی یکی از اساتید در زمینه جراحی بینی هستند ، البته درسته که کار اصلی ایشون تو زمینه جراحی شکم و سینه هست ولی از جراحان خوب پلاستیک هستند و تو زمینه جراحی بینی هم فوق العاده با تجربه، البته یه ایراد بزرگی که دارند اینه که هزینه ی عمل بینی جز رنج قیمتی بالاست ، حدودا دو ماه پیش رفتم پیششون و هزینه عمل رو ۱۵ میلیون گفتند و حاضر به تخفیف هم نبودند. البته قطعا پزشکی در سطح کلاسی ایشون با قیمت پایین انگیزه ای برای عمل ندارند.

در ضمن به نظر من کارای عملشون خوب بوده و وقتی میرید پیششون ، خود دکتر ازتون عکس میگیره و پس ادیت عکس و چهره شما ، ظاهری که دماغتون قراره بشه رو به شما نشون میده ، این جالبه که میتونید خودتون رو بعد عمل ببینید… در ضمن اگه نظر خاصی هم داشته باشید میتونید در رابطه با فرم بینی به ایشون بگید

هزینه ویزیتشون هم ۵۰ هزار تومن هستش

Eli
      میهمان

سلام دوستان.من میخوام بینیمو عمل کنم.میخواستم ببینم کسی دکتر شباهنگ محمدی رو میشناسه؟؟؟؟؟؟

کارش خوبه؟؟؟؟

اگه میتونین کمکم کنین

Eli
      میهمان

اگه کسی هست که بینیشو پیشه ایشون عمل کرده اگه میشه عکسشو بفرسته لطفااااا

ممنونم

saba
      میهمان

من تقریبا ۶ ماهه عمل کردم بیشتر از صدتا دکتر رفتم اما از کار هیشکی خوشم نیومد.
      منم مثل بیشتر دوستان بینی طبیعی می خواستم و چون ورزشکارم تنفس خیلی برام مهم بود.
      الان نه مشکل تنفس دارم و نه جای بخیه رو بینیم مونده، اونقدرم طبیعیه که تا حالا کسی نفهمیده.
      تامپون نداشتم و اصلا بعد عمل تا برداشتن پانسمان اذیت نشدم. هیچ آمپول یا کرمی هم بعد عمل نداشتم.
      جاتونم خالی با اون پانسمان تو اون یه هفته تا تونستم خندیدم 😉
      خوشحالم عمل کردم و واقعا هم خودم هم خانوادم در حالی که اصلا راضی نمیشدن برا عمل، الان راضییم.

اونایی که میخوان عمل کنن، سعی کنن دکتری برن که تامپن نذاره، اون جوری وقت کشیدنش مغزشون تیر نمیکشه!! تازه اونجوری بینی رو خورد نمیکنه که بخواد با تامپون نگهش داره.
      دکتری برن که نگه عزیزم چی میخوای، خودش با توجه به تنفس و ساختار بینی بگه اینجور بهتره.
      فکرم نکنید قیمت آنچنانی تضمینیه برا کار خوب.
      تا میتونید اطلاعات کسب کنید چون ندونستن موجب اضطراب زیادتون میشه.
      ایشالا خوشمل بشین همتون.
      🙂

piran
        مشارکت کننده

اسم دکتر لطف میکنید ممنون میشم

mohadese
        مشارکت کننده

سلام عزیزم من خیلی دنبال دکتر برای دماغم میگردم ولی یه دماغ  طبیعی میخام منم مثل شما ورزشکارم میشه اسم دکترتو بگی؟؟؟

minaaa
        مشارکت کننده

سلام
        باید به این نکته توجه کنید که هر دکتر برای یک زمینه از جراحی بینی می تونه بهترین نتیجه رو برای بیمار خودش به دست بیاره، مثلا دکتری که بینی های گوشتیو خیلی خوب عمل می کنه ممکنه نتونه بینی های استخوانیو به همون خوبی جراحی کنه، برای همین نمیشه یک دکتر واحدو به همه افراد معرفی کنین. کسانی که می خواهند جراحی بینی انجام بدن اول باید بدونن که فرم بینی اونا از چه نوعیه و بعد از اون مطابق با بینی به دنبال یک دکتر خوب باشن.
        برای اینکه بتونین یک دکتر خوب توی شهر خودتون و یا هزینه مناسب پیدا کنین می تونین به سایت pezeshk24 برین و با مشاورینشون تماس بگیرین. کارشناسان با توجه به سوالاتی که از شما می پرسن اطلاعات کاملی در مورد نوع بینی شما به دست میارن و در آخر با توجه به بودجه شما بهترین جراح بینی رو به شما معرفی می کنن.

ahoo
      میهمان

من بینی انجام دادم.دو سال تمام دنبال دکتر بودم. توی نت گالری عکس اکثر پزشکارو دیدم.

شدید داشتم.از بالا قوز خیلی بزرگ و از پایین گوشتی.الان خیلی خوب و طبیعی شده طوری که کسی منو نشناسه متوجه نمیشه عملیه.خیلیم راضیم.به هیچ عنوان کبودی نداشتم.البته نتیجه عمل بستگی به پوست و ساختار بینیتون داره.اصلا هم درد نداشتم.خدایی خیلی راحت بود.اما واقعا اگه بینی تون بد هست عمل کنید الکی بهش گیر ندید چون بعد از عمل همش استرس داری نکنه بینیت ضربه بخوره!اگه بچه کوچیک دارید عمل رو عقب بندازید چون حتما با کله میاد تو دماغتون.واقع بین باشید و از دکترتون معجزه نخاید .حتما حسابی هم تحقیق کنید تا مثل من راضیباشید

mohadese
        مشارکت کننده

سلام عزیزم اسم دکترتون چیه؟؟

[email protected]
      مشارکت کننده

من اگه صد دفه دیگه هم عمل بشم فقط دکتر مهدی احمدی رو برای بینی اتخاب می کنم نصف فامیلامن با بینی گوشتی پیش دکتر مهدی احمدی عمل کردن طبیعی و زیباست کاراشبهترین جراح بینی در تهرانبهترین جراح بینی در تهران

benitaazadri
      مشارکت کننده

ب”طر من بهترین جراح بینی در تهران دکتر شیرنگی هستن من مشکل تنفسی داشتم هم مشکلم رفع شد و هم ظاهر بینیم عالی شد

foruzan123
      مشارکت کننده

دوستان من پارسال جراحی بینی انجام دادم و چون خیلی حساس بودم مطب پزشکان بسیاریو رفتم که متاسفانه از مدل جراحی هیچ کودوم خوشم نیومد. البته اینو باید بگم که دو مورد از نمونه کارای پزشکایی که رفتم مطابشونو خیلی دوست داشتم ولی به خاطر هزینه بالای جراحی متاسفانه نتونستم با این متخصصین عمل بینی انجام بدم.
      به خاطر حساسیت بالایی که توی این زمینه داشتم و مشاوره با پزشکای مختلفی که رفتم مجبور شدم هزینه خیلی بالاییو برای یان کار پرداخت کنم چون بعضی از دکترها برای مشاورشون از من هزینه ویزیت دریافت می کردند.

اخر هم به پیشنهاد دخترخالم به یک سایتی مراجعه کردم که لیست بهترین جراح بینی در تهران و همراه با نمونه کارهاشون گذاشتن. من با تماس با مشاورینشون با دو تا از پزشکان وقت مشاوره گرفتمو در آخر هم با رضایت بسیااااااار عمل بینی انجام دادم. الان که یکسال از این موضوع می گذره من واقعا از فرم بینیم راضیم و هیچ مشکلی برام پیش نیومده
      می خواستم بهتون بگم که چون بینی هر کسی با دیگری فرق داره و اینکه سلیقش هم می تونه متفاوت باشه پس نمی تونیم ما یک دکتر برای همه افراد معرفی کنیم. برای همین بهتره از مشاورانی که توی این زمینه تجربه دارند کمک بگیرین تا نیازی نباشه مثل من مطب گردی کنین و اخر هم به هیچ نتیجه ای نرسین.

من لینک این سایت میذارم براتون اگه دوست داشتین ازش استفاده کنین:

فلو
      مشارکت کننده

سلام دوستان

من در ایران زندگی نمی کنم و مدل عمل بینی جراحان ایرانی رو بیشتر از جراحان بینی ترکیه دوست دارم

تعداد جراحان بینی خیلی زیاد هست با قیمت های متفاوت و بینی من گوشتی نیست

با توجه به اینکه ایران نیستم و رفت و آمد برام آسون نیست اگه جراحی می شناسید که درصد زیادی از بیماراش رضایت دارند لطفا به من اطلاع دهید

poran
      مشارکت کننده

بعضی از جراحان بینی هیچ نمونه عکس قبل و بعد عمل بینی در اینترنت ندارند

به نظر من در این سالها که همه اطلاعات رو اینترنت هست ، این کار کمی عدم احترام به مخاطبین است

البته تبلیغات اگه غیر واقعی باشه و  از حد هم بگذره خوب نیست ولی در کل متقاضیان عمل بینی می تونند با نتیجه عمل های بینی تا حدودی آشنا شوند

دکتر نجات پور ، دکتر موحدی و … بسیاری از جراحان خوب بینی هیچ نونه عکس ندارند

من از کرمان می خوام بیام و کاش می تونستم در مورد این پزشکان تصمیم بگیرم

نمایش 20 پاسخ رشته ها
  • شما برای پاسخ به این موضوع باید وارد شوید.