Home Forums اعمال زیبایی صورت (پلاستیک) جراحي ليزري چشم جراحی لیزیک چشم ( تجربه دارهای عزیز )

• این موضوع 10 پاسخ، 2 کاربر را دارد و آخرین بار در 5 سال، 2 ماه پیش بدست ROYAL به‌روزرسانی شده است.
نمایش 8 پاسخ رشته ها
  • نویسنده
      کاجول
      میهمان

سلام دوستان من میخوام عمل لیزیک یا لازیک چشم انجام بدم. دیده چشمم خیلی کم نیست ولی به هر حال عینکی هستم و اصلا دوست ندارم عینک بزنم . نه آرایش چشمم معلوم میشه نه رنگ چشم . کلا زیبایی صورت زیره عینک پنهان میشه . میخوام ببینم اگه واقعا با جراحی لیزیک عینک کنار گذاشته میشه این جراحی رو انجام بدم و مراحل قبل و بعدشم برام مهمه

پسرم تاج و تختم
      میهمان

من ۸ ماهی میشه که عمل کردم عینک کلا از زندگیم بیرون رفت . دیدم خیلی خوب شده و خیلی هم راضیم . اگه میدونستم انقدر خوبه خیلی زودتر از اینها جراحی میکردم . اگه میخوای از دست عینک راحت باشی و در عین حال دیدت خوب باشه جراحی لیزیک بهترین راهه.

محبوبه
        میهمان

منم خیلیییییی دوست دارم انجام بدم ولی اصلا هیچ اصلاعی از قبل و بعده عمل ندارم . چون بچه کوچیک دارم نمیدونم بعدش چجوری میشه . سخته یا نه . مراقبتهاش چجوریه

مهران
      میهمان

چشم من رو دکتر نادری عمل لیزیک کرد تقریبا ۱۶ ماه قبل . جراحی سختی نیست و مراقبتهاشم فقط این بود که بعد از عمل تا چند روز باید همه جا تاریک باشه حتی خونه . منم به همین دلیل نتونستم اون چند روز رو سررکارم برم و تا۵ ماه هم وقتی بیرون میرفتم حتی یه مسیر کوتاه رو باید با عینک افتابی میرفتم که به چشمم اسیب نزنه و چند مدل قطره هم داشتم … در کل خیلی سخت نیست و خوبه

پسرم تاج و تختم
        میهمان

جناب مهران شما بعده جراحی چشمتون خشک نمیشد؟؟من هنوز خشکی چشم دارم البته کم شده

مهران
      میهمان

اصلا خشکی چشم نداشتم .

پسرم تاج و تختم
      میهمان

واقعا ؟ پس چرا من هنوز چشمم خشک میشه فکر کردم عوارض بعد از عمله و بعده مدتی کلا از بین میره

نگین
      میهمان

خشکی چشم بعد از جراحی لیزیک برای همه پیش نمیاد اگر هم اتفاق بیفته خیلی خفیفه . من دو ماه پیش با دکتر رجبی عمل داشتم و اینکه تا ۳ روز هم باید مواظب باشی اصلا اب به چشمتون نخوره و کلا تا یک هفته باید توی تاریکی بشینی

آتوسا
      میهمان

اونوقت بعد از عمل میشه آرایش کرد ؟ اخه شنیدم دیگه نمیشه ارایش کرد

پسرم تاج و تختم
      میهمان

وااااااا. نه بابا. تا سه هفته خب بالاخرا بعد عمل باید رعایت کنی ولی اینکه هیچ نشه ارایش کرد اطلاعات اشتباهی بوده که بهتون دادن

ROYAL
      مشارکت کننده

دکتر علی شهابی جراح بینی

اعمال جراحی دکتر علی شهابی

جراحی زیبایی بینی
      بلفارو پلاستی(عمل پلک چشم)
      رفع گودی زیر چشم
      پروتز لاله گوش
      تزریق چربی
      رفع پف زیر چشم
      عمل زیبایی صورت

تلفن تماس_۰۲۱۲۲۷۳۷۶۵۱-۰۹۳۸۲۴۴۲۵۵۱

http://www.nose-plastic-surgery.com

نمایش 8 پاسخ رشته ها
  • شما برای پاسخ به این موضوع باید وارد شوید.