Home Forums اعمال زیبایی پوست و مو جوانسازی پوست با لیزر جوانسازی پوست با لیزرخوبه یا نه ؟؟؟

برچسب ها: 

نمایش 9 پاسخ رشته ها
  • نویسنده
      الهه ذوقی
      میهمان

من توی چند تا خط دارم که با توجه به اینکه سنم زیاد نیست خب این خطوط داره منو اذیت میکنه . روش مناسب برای رفع این خطوط یا کلا جوانسازی پوست چی هست ؟ لیزر میتونه اینکارو انجام بده؟

شهرهk
      میهمان

یکی از روشهای جوانسازی صورت انواع لیزر هست که میتونه کمک خوبی به جوانسازی پوست در واقع از بین بردن کک و مک و جای جوش و … بکنه . اما لیزر ار اف اثر کمتری داره و تورم و قرمزی بعدش هم کمتره

ستیا
      میهمان

منم یه خال دارم که برجسته نیست و فقط رنگیه خیلی ازش بدم میاد میخام لیزر کنمش ولی میترسم جواب نده یا فقط کمرنگش کنه .

شهرهk
        میهمان

ستیا جان لیزر خال رنگی رو کامل از بین میبره و در یکی دو درصد مواقع ممکنه اون خال دوباره برگرده ولی اگه بعد از اون به طور صحیحی از پوستتون مراقبت کنین یا از ضدلکهای خوب و معتبر استفاده کنید اون خال دیگه برنمیگرده

مامان شنتیا
      میهمان

شهره جان لیزر برای ترکهای بعد از زایمانم جواب میده ؟ ترکها تقریبا ماله ۵ ساله پیشه

شهرهk
      میهمان

مامان شنتیا جون نمیشه ترکها رو کامله کامل از بین برود ولی حدود ۶۰ تا ۷۰ درصدش رو میشه درمان کرد حتی اگر قدیمی باشن

بهارک
      میهمان

روی صورتم جای بخیه مونده از ۴ سال پیش . با لیزر از بین میره؟

مینا
        میهمان

بهارک جان منم زیره چونه م جای بخیه بود ۶ جلسه لیزر فرکشنال انجام دادم که حدود ۶۰ درصدش محو شد ولی کلا از بین نرفت . فکر میکنم اگه جای بخیه ت خیلی بزرگ نیست لیزر فرکشنال کن . من سال ۹۳ هر جلسه حدود ۳۰۰ در میومد

صفیه سادات
      میهمان

شهره جان روی صورت دخترم که ۱۸ سالشه ماه گرفتگی هست با لیزر از بین میره ؟ کامل محو میشه ؟

شهرهk
        میهمان

بله عزیزم چرا محو نشه ؟

۶ جلسه لیزر پی دی ال ماه گرفتگی رو از بین میبره فقط حواستون باشه که مراکز معتبر ببریدش

شهرهk
      میهمان

کلا لیزر برای خیلی از موارد تاثیر ۱۰۰ در صدر داره مخصوصا برای جای جوش و خال و تیرگی و کک و مک . ماه گرفتگی و از این قبیل

الدوز
      میهمان

لیزر خیلی خوبه ولی دردسرم یاد داره تا چند روز بعد از لیزر باید همش پماد و کرمهایی که دکتر داده و مرتبا بزنی یا اصلا اب به صورتت نزنی چون دوباره لک میشه.

من از کسایی که لیزر کردن پرسیدم نصفشون خوبه خوب شدن نصفشون دوباره لک جدیدتر بهشون اضافه شده

maryam523
      مشارکت کننده

به نظرم برای چین و چروک میتونید از کرم و مکمل خارجی استفاده کنید. من ایمدین از درمارز خریدم و عالی بود

نمایش 9 پاسخ رشته ها
  • شما برای پاسخ به این موضوع باید وارد شوید.