Home Forums اعمال زیبایی اندام جراحی سیلیکون یا پروتز دوستانی که تجربه تزریق سیلیکون دارید بفرمایید لطفا

• این موضوع 8 پاسخ، 2 کاربر را دارد و آخرین بار در 4 سال پیش بدست nedahaghi به‌روزرسانی شده است.
نمایش 5 پاسخ رشته ها
  • نویسنده
      mori
      میهمان

دوستان عزیزم من میخوام یک کم باسنم رو بزرگ کنم اگر درباره تزریق سیلیکون به این ناحیه اطلاعاتی دارید بفرمایید لطفا

ستیا
      میهمان

راههای زیادی برای بزرگ کردن باسن هست از کدوم روش میخوای استفاده کنی؟

• این پاسخ 6 سال، 9 ماه پیش توسط salamat اصلاح شده است.
        mori
        میهمان

از روش تزریق سیلیکون دیگه .. چون ماندگارتره انگار. من همکه روشهارو تحقیق کردم و به نظره خودم تزریق سیلیکون برای باسن از همه چیز بهتره

ستیا
        میهمان

درسته مروارید جون تزریق سیلیکون ماندگار تره ولی بعد از ۱۰ سال باید دوباره درش بیاریا

ستیا
      میهمان

اگر چربی هم تزریق کنی زودتر از ین حرفها جذب میشه میره

mori
      میهمان

ستیا جون هزینه تزریق سیلیکون رو میدونی چقدره؟

ستیا
        میهمان

فکر کنم حدود ۱۴ تومن این حدودااا

saba
      میهمان

مروارید جان و ستیا جان من دوساله که پروتز باسن گذاشتم و پیش دکتر منافی رفتم خیلی عالی کار کرد و واقعا از کارش راضیم الانم انقدر طبیعی شده که خیلی اعتماد به نفسم رفته بالا و هی پیش همسری پز میدم هی پز میدم

اگه واقعا میخوای اندامت عوض بشه حتما حتما این کارو بکن و یعنی سیلیکون از هر روشی بهتره اگر بخوای چربی تزریق کنی ممکنه بدنت خیلی زود اون چربی جذب کنه و دوباره باسن همون باسن قبلی بشه

nedahaghi
      مشارکت کننده

پیشنهاد من برای انجام انواع عمل زیبایی صورت اعم از جراحی بینی و جراحی لیفت صورت و تزریق ژل و … کلینیک زیبایی دکتر سالومه سالاریان هست.کارشون فوق العادست…
      کیلینک زیبایی دکتر سالاریان کلیه خدمات زیبایی از قبیل جراحی لیفتینگ صورت ، جراحی بینی ، خدمات تزریق ژل پروفایلو، فیلر، بوتاکس و تزریق چربی ، رفع غبغب ، جراحی افتادگی پلک و … رو ارائه میده.
      شماره تماسشون: ۸۸۶۵۳۹۳۲

نمایش 5 پاسخ رشته ها
  • شما برای پاسخ به این موضوع باید وارد شوید.