Home Forums اعمال زیبایی اندام اسلیو گاسترکتومی معده دکتر خوب برای عمل اسلیوگاسترکتومی معده میخوام کمک لطفا

• این موضوع 18 پاسخ، 1 کاربر را دارد و آخرین بار در 6 سال، 9 ماه پیش بدست مامان بنیامین به‌روزرسانی شده است.
نمایش 11 پاسخ رشته ها
  • نویسنده
      کپلشونم
      میهمان

سلام من ۳۰ کیلو اضافه وزن دارم دنبال یه دکتر خوب میگردم عمل کوچک کردن معده رو برام انجام بده چون چاقم از جراحی میترسم یه وقت بلایی سرم بیاد. اگر یه دکتر خوب میشناسید بگید تا یه وقت ازش بگیرم

h&m
      میهمان

سلام کپل جان نترس عمل اسلیو جراحی با نیست با لاپاراسکوپی انجام میشه . داداشم اسلیو کرده ۳۶ کیلو هم اضافه وزن داشت . ۶ ماه بعد از جراحی ۱۸ کیلو از وزنش کم شد بعد از اونم هی باز داره کم میکنه خیلی عالی شده اصلا باورمون نمیشه. فقط بهت بگم اصلا ترس نداره. اگر ترس هم داشته باشه باز به لاغر شدن و روحیه ی بعدش می ارزه

دکتر شهریار عزیزی – مشاوره ۰۹۱۲۳۸۴۰۶۴۱

• این پاسخ 3 سال، 6 ماه پیش توسط admin اصلاح شده است.
      آشفته 1366
      میهمان

h&m جان میشه درباره ش بیشتر بگی مراحل قبلش چجوریه و چکارایی باید انجام داد؟؟ من mbi 20 هست

h&m
        میهمان

من که خودم کامل در جریان مراحل قبلش نیستم ولی خیلی مشاوره فرستاده بودنش از مشاوره قلب و چند نوع ازمایش خون و اندوسکوپی انجام جواب همه شو دکتر نگاه کرده بود چون مورده خاصی نداشت براش وقت اسلیو گذاشت و انجام داد شکر خدا راضیه

گیلان
      میهمان

من سال ۹۳ از شهرستان اومدم پیش دکتر خلج اسلیو کردم ۴۰ کیو اضافه وزن داشتم ۷۰ در صد از کل حجم معده م رو برداشتن و ۵ ماهه ۲۰ کیلو کم کردم بعدشم کم کم داره از وزنم کم میشه. قبل از اسلیو خیلی غذام زیاد بود ولی انقدر الان کم غذا میخورم اندازه ی یه بچه خخخخ

بیمه هم هزینه هاشو قبول کرد .

کپلشونم
        میهمان

گیلان جان هزینه ی اسلیو شما چقدر شد؟

گیلان
        میهمان

lkمن سال ۱۳۹۳ ۱۶ تومن هزینه کل جراحیم میش د ولی چون اضافه وزنم بالا بود بیمه بیشترشو داد من کلا ۲ تومن دادم

گیلان
      میهمان

بعد از عمل تا یه هفته درد داشتم و با مسکن آروم میشدم

2223saran
      میهمان

چند تا دکتر خوب معرفی کنید من در حال تحقیق هستم میخام اسیلو معده انجام بده دیگه دارم کلافه میشم . توروخدا اسم دکتراتونو بگید من mbi 45 هست دارم داغون میشم. چاقم صورتم خیلی زشت شده. چربی و خون و فشارمم به خاطره چاقی بالاست . شوهرم همش میگه لاغر کن دیگه روانم بهم ریخته

شارلوت خوشمزه
      میهمان

فرق اسلیو معده و پلیسه معده چیه ؟ مزایا و معایبشون چیه

maryana 455
      میهمان

در اسلیو معده میان تقریبا ۸۰ درصد معده رو برمیدارن و اونیکه باقی مونده رو پانچ میکنن ولی پلیسه معده مقداری از حجم معده ت رو تا میزنن ب داخل خوده معده میتونی بعدا اون قسمت تا شده رو بری و برگردونی سرجاش تا دوباره چاق بشی 😀

karina
      میهمان

مامان من دوازده روزه اسلیوگاسترکتومی انجام داده و تا ۳ روز اول اصلا به هیچ چیزی میل نداشت بعدش کم کم فقط در حده یک پیاله ی کوچیک دکتر بهش اجازه داد اب خوروش بخوره و گفته بعد از سه هفته میتونه اروم اروم غذاهای جویدنی رو شروع کنه

karina
      میهمان

مادره من رو دکتر هاشم زاده عمل کرد ولی لیستی از دکترایی که برای تحقیق براش اماده کرده بودم رو براتئن میزارم

دکتر شهریار عزیزی – مشاوره ۰۹۱۲۳۸۴۰۶۴۱

دکتر هاشم زاده

دکتر طولابی

دکتر پاکروان

دکتر عرفانیان

دکتر فریدی

• این پاسخ 3 سال، 6 ماه پیش توسط admin اصلاح شده است.
      پاییز70
      میهمان

من برای شنبه ی دیگه باید برم وقت عملم رو تعیین کنه . برام دعا کنید

کپلشونم
        میهمان

پاییز جان ؟با کدوم دکتر

پاییز70
        میهمان

دکتر فرامرزی عزیزم

خیلی استرس دارما

مامان بنیامین
      میهمان

من ماه قبل رفتم مطب دکتر بیجاری که نمونه کارهاشو ببینم و وقت بگیرم برای اسلیو . انقدر بدم اومد از اخلاقش خیلی اخمالو انگار طلبکاره و پولللکی . گذاشتم از مطبش اومدم بیرون دیگه نرفتم پیشش

پاییز70
        میهمان

پولکی  ؟ مگه گفت هزینه عملت چقدر میشه؟

مامان بنیامین
        میهمان

هزینه عمل رو که بیمه میده ولی ازین ناراحت شدم که برای مشاوره هم ویزیت کامل رو دریافت میکنه و کلا خیلی ترشروس . بیشتر پزشکها مشاوره هاشون رایگانه یا نهایتش نصف قیمت ولی این کامل ازم گرفت

نمایش 11 پاسخ رشته ها
  • شما برای پاسخ به این موضوع باید وارد شوید.