Home Forums اعمال زیبایی پوست و مو دکتر پوستی که ازش نتیجه گرفتین رو معرفی کنین دوستان

• این موضوع 15 پاسخ، 1 کاربر را دارد و آخرین بار در 6 سال، 9 ماه پیش بدست الدوز به‌روزرسانی شده است.
نمایش 12 پاسخ رشته ها
  • نویسنده
      حمیده
      میهمان

چند سال پیش روی پوستم لایه برداری کردم و متاسفانه به خاطر بی دقتی دکترم ، از اون زمان دیگه پوستم شفافیت و روشنی شو از دست داد

اگه دکتر پوستی میشناسید که ازش  نتیجه گرفتید ، معرفی کنید

نمی دونم واقعا چیکار کنم 🙁

سارا
      میهمان

پزشک های پوست خوب ، خانم دکتر پروین منصوری ، پرقسور شمس و دکتر کشاورز هستند

ولی وقت دهی شون سخته

امیدوارم مشکلت حل شه عزیزم 🙂

saba
      میهمان

اگر دکتر پوست خوب تو تهران میخای دکتر کشاورز هستند کارشون عالیه. تو کلینیک به سیما.

من پارسال برای موهای زاید زیر چونه م رفتم پیشش . توی دوجلسه برای همیشه موهای کلفت زیره چانه م از بین رفت . شمارشم الان پیدا میکنم میزارم برات

saba
      میهمان

۰۲۱۸۸۸۷۳۰۰۰ شماره تلفن دکتر کشاورز

asoo
      میهمان

دکتر نیلفروش زاده خیلی خوبه . هر کس رفته راضی بوده حتما برو مطبش . من قبلا پوستم خیلی صاف و خوب بود اما بعد از زایمانم صورتم لک آورد خیلی افتده و داغون شد چندبار رفتم و هربا امیدوارتر میشدم . واقعا هرکاری که از دستش برمیومد برام انجام داد خیلی هم خوش اخلاق و باحوصله س

s.zareyi
      میهمان

در مورد کاره دکتر نخعی چیزی میدونید؟ کسی تجربه درمان با دکتر نخعی رو داشته؟؟

محبی
      میهمان

خواهرشوهر من ریزش موی شدید داشت و دوره درمانیش رو پیش دکتر باریک بین رفت برای درمان ریزش مو بهش  قرص ریژندایت و سرم پرژست نلا دادش . اولش زیاد تاثیر شو نشون نمیده ولی بعد از ۴ ماه به طور قابل توجهی ریزش موهاش کم شد و الان هم ریزش موهاش به حده طبیعی در روز رسیده و خیلی راحت شده هرجا میرفت موهاش می ریخت یا روی سرشونش همیشه مو اویزون بود . حتی رو لباس شوهرشم مو بود خخخخخخخخ . دیگه راحت شد

دختره آبــــــــــــــــــــــــــــــــان
        میهمان

وای واقعا ؟؟؟؟؟ من کلا موهای پیشونیم ریخته رفته . خیلی بد شده . یه متر پیشونی دارم الان هرجا میرم یکسری پماد و داروهای بیخودی و گرون میزارن رو دستم که اصلا تاثیر نداره . البته از سرم پرژست نلا یه دوره کوتاه مصرف کردم ولی اون قرص که گفتی تا حالا بهم ندادن

محبی
        میهمان

اره عزیزم . شماره کلینیکی که دکتر باریک بین هستن هم اینه ۲۲۵۷۵۷۵۷

محبی
      میهمان

کلینیکش تو قیطریه س

دختره آبــــــــــــــــــــــــــــــــان
        میهمان

مرسی دستت درد نکنه گل خانم شمارشو که داشتم ولی به این فکر نکرده بودم که پیشش برای ویزیت برم . حالا با این تعریفی که کردی حتما حتما سر میزنم بهش . حتمااا

TAHOORA
      میهمان

سلام خانما ماینوکسیدل برای رویش مجدد موهای از دست رفته خیلی خوبه . من اسمش رو زیا از زبون دکتر مظاهی شنیدم . با دکترتون مشورت کنید در مورد ماینوکسیدل و نحوه مصرفش رو بپرسید اگه اجازه داد مصرف کنید جواب میده

قرشمال
      میهمان

اگه دکتر پوست و موی خوب میخاین اینا رو تو لیسستون بزارید

دکتر مجیدی

دکتر باریک بین

دکتر سهیلا صدر زاده

دکتر نخعی

دکتر لاریجانی

دایمون 1371
      میهمان

من ریزش موی شدید داشتم درمانم رو با دکتر علوی شروع کردم . یخورده طول کشید اما جواب داد یعنی از ماه هفتم تازه موهام شروع کرد درومدن . تقریبا کچل شده بودم مامانم همش بهم میگفت خیلی موهات می ریزه . دیگه خودمم کلافه شده بودم تا بالاخره درمانو شروع کردم

karina
      میهمان

من برای درمان جوش و شفافیت پوستم مطب دکتر باریک بین رفتم خیلی خیلی تاثیر داشت . پوستم که از نظر شفافیت خیلی خوب شده ولی وقتی داروهاشو قطع کردم جوشهام دوباره ریخته بیرون . پوست شفاف ولی پر از جوش به چه دردم میخوره ؟

الدوز
      میهمان

دکتر حمید اعرابی عاااالیه عالی. من خودم خداروشکر مشکلی نداشتم که بخوام برم پیشش ولی من انقدر اسمش رو شنیدم . هر کس توی اقوام ما مشکل پوستی یا ریزش مو داشته باشه دکتر اعرابی اولین پزشکی هست که بهش مراجعه میکنه.

حتی یجا خوندم خانمی نوشته بود بعد از اینکه برای صاف کردن و شفافیت پوستش پیش دکتر اعرابی رفته بوده انقدر پوستش خوب شده بوده که شوهرش صداش میکرده هولو

نمایش 12 پاسخ رشته ها
  • شما برای پاسخ به این موضوع باید وارد شوید.