Home Forums اعمال زیبایی اندام بزرگ کردن باسن دکتر کار بلد برای بزرگ کردن باسن

نمایش 15 پاسخ رشته ها
  • نویسنده
      رویای-خیس-من
      میهمان

من از نظر وزن و قد متوسط هستم ولی چیزی که آزارم میده باسن خیلی کوچیک و تخته ایه . باسن من اصلا برجستگی نداره و تقریبا با کمرم هم سطحه . اصلا لباس توی تنم قشنگ واینمیسه و همیشه قسمت باسنش لق می زنه . فکر میکردم بعد از زایمانم بهتر بشه بلکه یکم حجم پیدا کنه ولی اصلا یک ذره هم تغییر نکرد.

به نظرتون چه راهی هست که انجام بدم. اگه ورزش خاصی داره بهم بگید یا حتی اگه جراحی لازم داشته باشه انجام میدم فقط راهنماییم کنید که من چیکار کنم . گریییییییییهههه

بهترین دکتر تزریق چربی به باسن

• این موضوع 2 سال، 1 ماه پیش توسط admin اصلاح شده است.
      TAHOORA
      میهمان

راهههای زیادی داره .

اگه از تریق ورزش میخوای بانس بزرگ داشته باشی دوچرخه بزن دوچرخه ثابت با درجه سفت

ولی اگه راه بدون زحمت و البته پرخرجشو میخوای تزریق چربی تزریق ژل تزریق سیلیکون چاره سازه

بهترین پزشک جراح بزرگ کردن باسن – دکتر رضا حسامی – فوق تخصص جراح پلاستیک ۰۹۱۲۳۸۴۰۶۴۱

• این پاسخ 3 سال، 5 ماه پیش توسط admin اصلاح شده است.
        رویای-خیس-من
        میهمان

ممنون ولی اخه تزریق چربی رو شنیدم که باید انقدری بدنم چربی داشته باشه که از اون چربی اضافه ساکشن کنن بعد به باسنم تزریق کنن . ولی با توجه به اینکه من اندامم متوسطه و خیلی چاق نیست فکر نمیکنم که انقدر چربی بتونن دربیارن که به بافت زیر باسنم تزریق کنن . چون فکر میکنم خیلی بیشتر ازین حرفها نیاز به تزریق چربی داره

شریفیان
      میهمان

طهورا جان پی ار پی رو یادت رفت . با prp  هم میتونی باسنتو بزرگ کنی

چیمن
      میهمان

عزیزم میتونی پروتز باسن هم بزاری خیلی از تزریق چربی بهتره. چربی اب میشه میره ولی پروتز تا سالها ماندگاری داره دوستم ۵ سال قبل برای باسنش پروتز گذاشت انقدر طبیعی قشنگ شده که اصلا حرف نداره خودشم خیلی دوست داره ۵ سال پیش حدود ۹ تومن داد

aroosha
      میهمان

منم مشکل شمارو داشتم پروتز گذاشتم و دکترممم دکتر فرزاد پرویزیان بود الان دوسال میگذره . اینجوری که میگن باسن افتادگی پیدا میکنه هم اصلا اونجوری نشده . فقط دکترت باید خوب باشه

aroosha
      میهمان

تماس
      ۰۹۱۲۳۸۴۰۶۴۱

دکتر رضا حسامی

دایمون 1371
      میهمان

اتفاقا من فکر میکنم تزریق چربی به باسن خیلی بهتر از پروتزه. خب چربی ممکنه بعد از دوسه سال جذب بشه ولی حداقلش اینه که جابجا نمیشه و حرکت نمیکنه!

رویای-خیس-من
        میهمان

وای دایمون جان مگه پروتز باسن حرکتم میکنه ؟ شما مطمینی؟

دایمون 1371
        میهمان

اره حرکت میکنه .نزدیکترین دوستم جراحی پروتز باسن انجام داد تو شهرستان ده روز بعد که اومد تهران پروتزش حرکت کرده بود رفت پیش دکتر خلیلی ترمیم کرد

هدیه920
      میهمان

منم فکر میکنم اگه میخای باسنتو بزرگ کنی از روش تزریق چربی اینکارو بکن چون از پهلوهات چربی هاتو درمیارن این خودش باعث میشه پهلوهاتم باریک بشه بعد که باسنت بزرگ شد اندامت میشه ساعت شنی

سیندرلا
      میهمان

خانمای خشگل . انجام پروتز باسن تا ۳ هفته مراقبت داره . نمیتونی راحت به پشت بخوابید چون بخیه هاتون اذیتتون میکنه . ورزش که یک ماه اول اصلا نباید بکنید ولی بعد ۴ ماه باسن حسابی رو میاد بخیه ها خوب میشه ورم بعد از عمل خوب میشه و عالی که ارزش داره

شهرهk
      میهمان

دکتر راسخی

دکتر خلیلی

دکتر طاهریان

دکتر حسامی

دکتر پرنیا بهترین گزینه ها برای بزرگ کردن باسن با روشهای مختلف هستند

[email protected]
      مشارکت کننده

من ی کلینیک درجه یک برای بزرگ کردن باسن بدون عمل میشناسم فقط با تزریق فیلر یا چربی سر پایی انجام میده خیلی حرفه ای هست حالا عکسش رو هم میزارم

ادرسش سر جردن کلینیک هومارا

• این پاسخ 5 سال، 9 ماه پیش توسط admin اصلاح شده است.
      [email protected]
      مشارکت کننده

با ورزش درست میشه دوسته من با ورزش خیلی خخوب شد

[email protected]
      مشارکت کننده

تزریق فیلر باسن توسط متخصص جراحی پلاستیک معتبر و حرفه ای دکتر دریانی

[email protected]
      مشارکت کننده

دکتر امیر دریانی مطبشون تو ونکه کارش خوب دکتر جوان و با زوقی هست متخصص پلاستیک هستن من ایشون رو پیشنهاد میدم

[email protected]
      مشارکت کننده

متخصص پلاستیک و جراحی ترمیمی دکتر دریانی کارشون خوبه

[email protected]
      مشارکت کننده

عالیییییی

نمایش 15 پاسخ رشته ها
  • شما برای پاسخ به این موضوع باید وارد شوید.