Home Forums اعمال زیبایی اندام کوچک کردن سینه‌ها راه های کوچک کردن سینه

• این موضوع 15 پاسخ، 2 کاربر را دارد و آخرین بار در 6 سال، 8 ماه پیش بدست شرمین به‌روزرسانی شده است.
نمایش 9 پاسخ رشته ها
  • نویسنده
      ناشناس
      غیرفعال

من بعد از زایمانم سینه هام هم بزرگ شده و شل.

چجوری میتونم سینه هامو کوچک کنم ؟ من از جراحی خیلی میترسم اونم جراحی سینه. سینه رو میشه ساکشن کرد تا کوچیک بشه؟

پریسا لطفی
      میهمان

اووووف خدای من سینه ی بزرگ خیلی بده من خیلی گرفتارشم نمیدونی چقدر عذابم . چقدر خجالت میکشم . من بعده زایمانم سینه هام بزرگتر شده ولی شل نشده . دلم میخاد برم حداقل ۴ سایز کوچکترش کنم. ولی فعلا دارم شییییییییییییییر میدم وااااااای

narin
        میهمان

هه کاره خدا رو ببین من دوست داشتم سینه هام ۴ سایز بزرگتر بود اونوقت شماها ناراحتید که سینه هاتون چرا بزرگه؟ لباس مجلسی میخرم سینه هاش بهم گشاده و کمرش اندازه. میرم دوسایز کوچکتر برمیدارم میبینم کمرش دیگه بهم نمیشه تنگ میشه . کلا من درگیرم با این موضوع همیشه

پریسا لطفی
      میهمان

نارین جان واقعا خوش به حال شما . حالا لباس خریدن ما هم به خاطره بزرگ بودن سینه مون برامون مسیبته. مثلا لباس سینه هاش همیشه بهم تنگه و کمرش گششاده وقتی هم میام بزرگترش رو بردارم که سینه هام توش جا بشه کمرش انقدر گشاد میشه که به تنم زار میزنه . هیچوقت نتونستم لباسه دلخواهم رو بپوشم همیشه موقع خریدن مانتو ولباس تا یک هفته بعدش کاملا دپرس میشم

صفورا کاشی
      میهمان

منم این مشکلو دارم . سینه م خیلی بزرگه . کلا فکرمو بدجوری درگیر کرده . اما شنیدم هزینه کوچک سینه بالاست . نمیدونم چیکار کنم. اگه دکتری رو می شناسید که با قیمت مناسب جراحی کوچک کردن سینه انجام میده بهم بگید لطفا . واقعا لازم دارم

مامان شنتیا
      میهمان

اگر سینه هاتون رو با جراحی کوچیک کنید چون ممکنه موقع جراحی غدده شیردهی هم برداشته بشه ممکنه دیگه نتونید شیر بدید به بچه هاتون . اگه میخاین عمل کنید بزارید بعداز بچه دار شدن و بعد از اتمام دوران شیر دهی انجام بدید

golbanoo
        میهمان

نه عزیزم همچین چیزی نیست یعنی احتمالش خیلی کمه که این اتفاق بییفته . پزشکتون اگه ماهر باشه غده های شیردهی رو دست نمیزنه . من چون هنوز باردار نشدم به دکترم گفتم که میخوام به بچه م بتونم بعدا شیر بدم دکتر هم گفت اگه تو نمیگفتی هم من به غده های شیردهی دست نمیزدم

شاهن جونم
      میهمان

اگر برای کوچک کردن سینه تون دنبال دکتر خوب و خوش اخلاق و با هزینه ی مناسب هستید دکتر اسماعیلی گزینه ی خوبیه دوستان

golbanoo
      میهمان

من سال قبل جراحی کوچک کردن سینه رو با دکتر سودمند انجام دادم . بسیار مهربان و با حوصله .

سایز ۸۵ رو به ۷۵ تغییر داد. وزنم ۵۹ کیلو هست و سایز ۸۵ واقعا برام بزرگ بود . یکم بعده عمل مراقبتش زیاده ولی بازم بهترین کاری که توی عمرم کردم همین کوچک کردن سینه هام بود.

اگر سوالی داشتید من میتونم جواب بدم

صفورا کاشی
        میهمان

گل بانو جون . عملش چجوریه . چندتا برش میزنن؟ تا چند روز درد داری ؟ مراقبته بعدش چی؟

golbanoo
        میهمان

درد که نداره چون کل عمل حدود ۳ ساعت ۴ ساعتی طول میکشه بیهوش میکنن مریضو بعده عملم تا وقتی که احتمال درد هست از مسکن استفاده میکنی. برشش هم بستگی به پزشکت داره یا از زیره سینه میزنه یا از بغل سینه یا از کناره هاله . تا ۴۰ روز هم مراقبت داره و از فعالیت سخت باید خودداری کنی. روز ۱۲هم ۱۳ هم بخیه هاتو میکشی

golbanoo
      میهمان

اهان راستی یه سینه بنده مخصوصم هست که بعد از جراحی باید بپوشی

فرنوش
        میهمان

ادرس و شماره دکتر سودمند رو میزاری برام؟

golbanoo
        میهمان

۰۹۱۲۲۶۵۵۲۸۰  این شماره برای وقت دهیشونه عزیزم

ابروکمون5985
      میهمان

من درباره دکتر سنجر موسوی توی مشهد خیلی شنیدم میگن کارش عالیه و قیمتاشم خیلی مناسبه . کسانی که تو مشهد هستن و میخان کوچک کردن سینه انجام بدن حتما بهش سر بزنن

شرمین
      میهمان

خانمها اگه از قرص راکوتان برای جوشهاتون مصرف میکنید حتما حتما قبل از جراحی به پزشکتون بگید من خودم تجربه شو ندارما ولی عمه ی من یک سال از من بزرگتره رفته بود برای پروتز سینه … دکترش گفته بود اگه راکوتان مصرف میکنی اصلا هیچ جراحی انجام نده چون جای بخیه ت دیگه کمرنگ نمیشه و کبود می مونه گفته بود فرقی نداره چه جراحی باشه به هر حال راکوتان برای جای بخیه خیلی بده

نمایش 9 پاسخ رشته ها
  • شما برای پاسخ به این موضوع باید وارد شوید.