Home Forums اعمال زیبایی اندام درمان لیپوم رفع لیپوم یا غده چربی

• این موضوع 6 پاسخ، 1 کاربر را دارد و آخرین بار در 6 سال، 9 ماه پیش بدست کارزما1 به‌روزرسانی شده است.
نمایش 6 پاسخ رشته ها
  • نویسنده
      مرضیه سادات
      میهمان

من روی سرم بین موهام یه غده هست که خیلی سفته . رفتم پیش یه دکتر عمومی گفتش لیپوم هست و خطرناک نیست گفت اگه بخوای میتونی درش بیاری . نمیدونم دراوردنش خطر داره یا نه .چیکار کنم درش بیارم یا نه اخه از دراوردنش میترسم که خطر داشته باشه و از طرفی هم وجودش اذیتم میکنه.

کارزما1
      میهمان

اگه دوست نداری جراحی کنی میتونی با لیزر برش داری .یعنی اون غده چربی رو زیر لیزر آب میکنن. مامان من یدونه روی بازوش داشت لیزر کرد. کاری نداره راحته

elahepoorahmad
      میهمان

ساکشنم میتونی بکنی من خوندم یجا با مزوتراپی هم درمان میشه

ریحانه01
      میهمان

ساکشنم میشه ولی با ساکشن نمیشه همه ی لیپوم رو تخلیه کنی. ممکنه بازم دربیاد . بهترین راهش همون جراحیه که کلا غده چربی برداشته بشه . کاری که آخر میخوای بکنی رو اول انجام بده هزینه تم بیخودی هدر نده

مرضیه سادات
      میهمان

ممنون از راهنماییهاتون دوستان یه دکتر خوب بهم معرفی کنید که با خیال راحت بتونم پیشش جراحی کنم اخه من خیلی از جراحی میترسم

ریحانه01
      میهمان

جراحی خیلی کوچیکیه حتی دکترای عمومی هم میتونن جراحی کنن ولی اگه دکتر خیلی خوب میخوای دکتر نیلفروش زاده هست

کارزما1
      میهمان

ریحانه جون درست میگه خیلی برداشتن غده چربی راحته مامان من رفت پیش دکتر پوست و مو

دکتر تمیزی فر

نمایش 6 پاسخ رشته ها
  • شما برای پاسخ به این موضوع باید وارد شوید.