Home Forums اعمال زیبایی صورت (پلاستیک) لیفت لب لیفت لب برای لب های باریک مناسبه؟

• این موضوع 13 پاسخ، 1 کاربر را دارد و آخرین بار در 6 سال، 9 ماه پیش بدست یاسمین.ب به‌روزرسانی شده است.
نمایش 10 پاسخ رشته ها
  • نویسنده
      آتوسا
      میهمان

سلام خانمهای عزیز من لب بالاییم نسبت به لب پایینییم خیلی نازکه و میخوام که یکم برجسته تر بشه و مشکلم هم اینه که نمیخوام از پرکننده ها استفاده کنم . فکر میکنم اگه لب بالاییم یکم با نخ لیفت به سمت بالا کشیده بشه مشکلم برطرف بشه . تجربه لیفت لب با نخ رو دارید عزیزان ؟

عشقم آقامونه
      میهمان

با نخ مگه لب لیفت میشه ؟ من نمیدونستم . چون منم همین مشکل رو داشتم تو فکر جراحی برای بالاکشیدن لبم بودم . اگه با نخ هم بشه که عالیه

آتوسا
        میهمان

من جایی خوندم که با نخ هم میشه لب رو لیفت کرد ولی چون از نزدیک ندیدم نمیدونم تاثیرش چجوریه و واقعا تغییری توی لب ایجاد میکنه یا نه . ولی میدونم که همچین روشی هست

roohi-roohi
      میهمان

آتوسا جان و عشق آقامون جون 🙂 من ازین روش استفاده کردم منتها لیفت با نخ برای لب مخصوص کسانی هست که خیلی نمیخوان تغییری توی حجم لبشون ایجاد بشه یا لبهاشون خیلی باریک نباشه. لیفت با نخ در حد دومیل لب رو بالا میاره . اگه لب هاتون خیلی باریکه (جراحی لیفت لب ) رو باید انجام بدید.

من خودم خیلی راضیم چون لبم خیلی باریک نبود یکم کشید بالا برام عالی شد

س. محمدی
      میهمان

منم بیشتر با لیفا موافقم چون پروتز خیلی غیر طبیعی میشه و کاملا مشخصه که لب دستکاری شده ولی لیفت خیلی طبیعی و بهتر به نظر میاد

س. محمدی
      میهمان

منم بیشتر با لیفت موافقم چون پروتز خیلی غیر طبیعی میشه و کاملا مشخصه که لب دستکاری شده ولی لیفت خیلی طبیعی و بهتر به نظر میاد

منظورم لیفت بود پست بالا اشتباه تایپی شد

ساسان
      میهمان

روش جراحیش چجوریه ؟

man-khassam
        میهمان

روش جراحی لیفت لب به این صورت هست که از زیره بینی یک خط به صورت افقی برش میدن و یک مقدار از اضافه پوست لب رو برمیدارن تا لب بالاتر بیاد بعد بخیه میزنن خیلی راحته و با بی حسی انجام میشه

آتوسا
        میهمان

عزیزم شما خودت انجام دادی؟

man-khassam
      میهمان

بله اتوسا جون خودم پیش دکتر طرزی رفتم ولی مثل اینکه متخصص های پوست و مو هم این جراحی رو انجام میدن اما من ترجیح دادم پیش دکتر پوست و مو نرم و با جراح زیبایی عمل کنم

آتوسا
      میهمان

در مورد دوران نقاهت و مراقبتهاش میشه بگی عزیزم ؟ تا چند وقت طول میکشه تا خودشو نشون بده

man-khassam
      میهمان

ببین دوران مراقبتهاش در کل سخت نیست . باید ۷ روز بعد برای کشیدن بخیه هات بری و تا دوهفته لبخند یا حرکتهای شدید صورت که روی محل بخیه اثر بزاره نداشته باشی. تاثیرشم دقیقا بعد از جراحی مشخصه ولی چون یکم ورم و کبودی داره دوهفته بعد و بعدترش نتیجه کار دیدنیه

man-khassam
      میهمان

یه چیز دیگه هم بگم که من اول دوست نداشتم جراحی انجام بدم و گفتم که با لیفت برام انجام بده ولی چون باریکی لبم زیاد بود دکتر گفت جراحی خیلی بهتره و منم دیگه رو حرفش حرف نزدم .

یاسمین.ب
      میهمان

دختردایی منم جراحیشو کرد و به نظر من خیلی بهتر از تزریق ژل شده . دوسال بود هر ۶ ماه یکبار ژل تزریق می کرد و لبهاشو ورقلمبیده میکرد میدونید یجوری لبهاش دراز میشد رو به بیرون دقیقا مثل نوک اردک! بعدشم که اثر ژل از بین میرفت میشد همون لب قبلی خودش. آخرسر تصمیم گرفت جراحی کنه و کاره خودش رو آسون کرد ولی به نظرم از اول اینکارو میکرد دیگه انقدر هزینه ژل و فیلر نمیداد

نمایش 10 پاسخ رشته ها
  • شما برای پاسخ به این موضوع باید وارد شوید.