Home Forums اعمال زیبایی صورت (پلاستیک) میکرونیدلینگ میکرونیدلینگ بهتره یا میکرودرم ؟

• این موضوع 8 پاسخ، 1 کاربر را دارد و آخرین بار در 6 سال، 9 ماه پیش بدست شیمای من به‌روزرسانی شده است.
نمایش 5 پاسخ رشته ها
  • نویسنده
      irem
      میهمان

سلام خانمها من میخاک برای زیبایی پوستم میکرودرم کنم ولی بعضی ها میگن که میکرونیدلیگ بهتره. به نظرتون کدومش رو انجام بدم بهتره و تاثیرش زودتر معلوم میشه ؟

صبا یزدی
      میهمان

میکرونیدلینگ خیلی خوبه تا چند وقت پوستت شفاف و صاف می مونه به نظره منم میکرونیدلینگ انجام بده عالیه

irem
        میهمان

واقعا نیدلینگ بهتره ؟ روشش رو بهم میگی؟

شنگول
      میهمان

سلام عزیزوم میکرودرم و میکرونیدلینگ هر کدوم مزایای خودشون رو دارن

صبا یزدی
      میهمان

بله بهتره . چند جلسه باید بری تا اثره خودش رو نشون بده ماه اولی که شروع میکنی هفته ای یک دفعه باید انجام بدی تا ۴ بار.

TAHOORA
      میهمان

وای میکرونیدلینگ خیلی عالیه من از هرکسی که انجام داده پرسیدم همه و همه راضی بودن اگر واقعا میخواهی پوستت صاف و زیبا بشه حتما میکرونیدلینگ رو انجام بده با صبر و حوصله

irem
        میهمان

عزیزم روش کاره نیدلینگ رو بهم میگی . دقیقا چجوریه؟

TAHOORA
        میهمان

یک سری سوزن های خیلی ریز رو وارد  صورتت میکنن که یخورده هم درد داره 😀 و در مرحله اول تا یک ماه هفته ای یکبار باید بری و تاثیرش همون مرحله اول نشون داده میشه

شیمای من
      میهمان

میکرونیدلینگ خیلی عالیه و خیلی درد و تا چندروزی صورتتون قرمز هست و کوچولو ورم داره. من خودم انجام دادم خیلی خیلی عالیه اگه تونستید حتما انجام بدید واقعا تاثیرش جوریه که تا مدتی هیچ نیازی به کرم پودر و این چیزا ندارید .

اگر کسی انجام داد بیاد نتیجه ش رو بگه

نمایش 5 پاسخ رشته ها
  • شما برای پاسخ به این موضوع باید وارد شوید.