نمایش 5 پاسخ رشته ها
  • نویسنده
      elijoon
      مشارکت کننده

پروتز چانه می تواند تناسب چانه را افزایش دهد و توازن آن با سایر اجزای صورت را بهبود بخشد. معمولاً داشتن چانه ضعیف باعث می شود گردن فرد چاق به نظر برسد. این شرایط می تواند باعث برجسته و بزرگ به نظر رسیدن یک بینی نرمال شود. به هر حال بزرگ کردن چانه از طریق انجام جراحی پروتز چانه می تواند توازن و هماهنگی لازم را بین اجزای صورت ایجاد کرده و ساختار کلی صورت بیمار را بهبود بخشد.

افراد مناسب برای استفاده از پروتز چانه

عمل زیبایی چانه می تواند مزایای زیبایی زیادی را برای فرد به همراه داشته باشد. به هر حال کاندیدهای مناسب برای استفاده از این روش درمانی عبارتند از:

افرادی که چانه آنها عقب رفتگی دارد
      افرادی که چانه های نوک تیز یا مربعی دارند
      افرادی که اندازه بینی آنها در صورت برجسته به نظر می رسد
      افرادی که گردن گوشتالو و فربه دارند

عمل جراحی پروتز چانه و جراحی فک می تواند وضعیت فک را اصلاح کرده و توازن لازم را برای ظاهر یک بینی بزرگ در صورت ایجاد نماید. پروتز چانه اغلب به همراه رینوپلاستی (عمل جراحی زیبایی بینی) انجام می شود تا به این ترتیب بتوان به بهترین نتایج زیبایی برای فرد دست پیدا کرد. علاوه بر این ممکن است پروتز چانه به همراه حجیم کردن سایز لب های فرد انجام شود تا توازن کلی صورت فرد پس از درمان بهبود یابد

esrs
      میهمان

ممنون از اطلاعاتی که گزاشتی الی جان. من هم غبغب دارم هم چونه م خیلی عقبه . قصد دارم که حتما حتما حتما غبغب رو ساکشن کنم و چونم روپروتز بزارم. ولی نمیدونم هزینه ش چقدر میشه . یا پروتز چونه تا چند سال میتونه تو صورت بمونه

بهارک
      میهمان

esrs جون پروتز چونه انقدر ظاهر رو عوض میکنه که اصلا باورت نمیشه من ۴ ساله که از جراحی پروتز چانه م میگذره . خیلی راضیم. من پیش دکتر مجلل رفتم و اونموقع ۲ تومن دادم

بهارک
      میهمان

ژل و چربی بعد از دوسال جذب میشه و میره

دکتر سبا نوروزی
        مشارکت کننده

بهتره اول لیپوماتیک غبغب انجام بدی تا ببینی چقدر تغییر می کنی بعد برای چانه می تونی از ژل هم بجای پروتز استفاده کنید.

sh-h
      میهمان

من امروز مطب دکتر شهریار حدادی بودم گفت یه روشش هست که استخون فک رو میبرن و میارنش جلو تا چونه ت حالت طبیعی بگیره . من خیلی ترسیدم . گفت روش دیگه ش هم پروتز و ژل و چربیه.بچه ها من ترجیح میدم چربی تزریق کنم ولی میگن چربی زود جذب میشن. شما نظرتون چیه ؟

بهارک
      میهمان

دوستان فقط هرجا میخواهید کار پروتز چانه تون رو انجام بدید حتما قبلش خوب تحقیق کنید .

عروس خالم پیش یه دکتر رفته بود که همون شب عمل پروتزش جابجا شده بود. البته من ندیدمشا فقط بعدا برامون بعدا تعریف کرد که مجبور شده کلا درش بیاره .

نمایش 5 پاسخ رشته ها
  • شما برای پاسخ به این موضوع باید وارد شوید.