Home Forums اعمال زیبایی اندام شکم و پهلو (ابدومینوپلاستی- تامی‌تاک) کسی درباره جراحی زیبایی شکم یا ابدومینوپلاستی تجربه ای داره؟

نمایش 9 پاسخ رشته ها
  • نویسنده
      رهام
      مشارکت کننده

کسی میدونه جراحی زیبایی شکم چجوری انجام‌میشه؟چطوری چربی ها رو خارج میکنن و شکم فرم زیباتری به خودش میگیره؟

اگر اطلاعاتی دارید لطفا راهنمایی کنید

GULSHEN
      میهمان

مادره من ۴ سال قبل ابدومینوپلاستی انجام داده و خیلی راضیه . میگه بهترین کاری که تو ندگیم کردم جراحی شکممه

مامی سارینا
        میهمان

گلشن جون مادرتون پیش کی عمل کردن من میخوام تا اخره شهریور دیگه عمل ابدو کنم . میشه یکم درباره دکتر و نحوه عملش بیشتر توضیح بدی؟

GULSHEN
        میهمان

عزیزم مادره من پیش دکتر تورانی رفتن انقدر تمیز و خوب براش کار کرده بود که نمیدونی . جای برشش خیلی کم بود و میشه گفت اثری از رد بخیه روی شکمش نمونده .

نهال
      میهمان

گلشن جان مادرتون چند شب بیمارستان موندن و چند روز درن داشتن. درن باید خیلی کلافه کننده باشه نه؟

مادرشوهره ۳ ماه پیش پیش دکتر مغاری ابدومینوپلاستی کرد و ۴ روز درن داشت و یک شب بیمارستان خوابید. الان که ۳ ماه گذشته نتیجه جراحی خیلی بیشتر داره خودش رو نشون میده

GULSHEN
      میهمان

مادره منم یک شب بیمارستان بود و درن ۳ روزه برداشت

sara.b
      میهمان

نمونه کارهای دکتر حسامی برای ابدو شکم و پهلو و تزریق چربی به باسن عالی شده

تلفن نوبت دهی : ۰۹۱۲۳۸۴۰۶۴۱

• این پاسخ 4 سال، 3 ماه پیش توسط admin اصلاح شده است.
      دلارام
      میهمان

از طریق اینترنت با دکتر کربلایی آشنا شدم

از جمله مواردی که در عمل ابدومینوپلاستی باید رعایت کرد
      ناشتا بودن،استفاده نکردن از قلیان برای ۴ روز،استفاده نکردن مشروبات الکلی برای ۱۰ روز قبل عمل،استفاده نکردن از آسپرین برای ۴ روز

عمل ۴ ساعت با بهوش آمدن و ریکاوری طول کشید
      نتیجه عمل بعد دو هفته مشخص شد چون تا دو هفته بصورت خم راه میرفتم
      ۷۰ درصد رضایت دارم بخاطر برش زیاد خط عمل باقی مانده

الی
      میهمان

از طریق معرفی و دیدن نمونه کارهای عمل ابدومینو پلاستی پزشکان ، تصمصم به عمل با دکتر غلامرضا دانش طلب گرفتم
      مواردی که باید رعایت می کردم
      استفاده نکردن از مشروبات الکی قبل و بعد از عمل تا ۴ روز

نوع عمل من فقط با بی حسی مو ضعی بود
      تا دو هفته درد شدید داشتم و تا دیدن نتیجه عمل یکماه طول کشید
      در حال حاضر که ۱ سال از عملم میگذره ، کاملا از عمل راضی هستم

فرهاد
      میهمان

سلام

اونایی که تجربه این عمل رو دارن یا دیدن، میشه بگین روی کاهش وزن چقدر تاثیر دارده؟ مثلا چند کیلو؟

arefeh
      مشارکت کننده

سلام

من برای این کار دکترعسکرزاده رو پیشنهاد میکنم

ایشون اصفهان هستند

اینم سایتشون:http://draskarzadeh.com/

[email protected]
      مشارکت کننده

۰۲۱۸۸۸۵۶۹۲۰

۰۹۳۸۰۳۵۳۵۲۵

لیست خدماتی که دکتر امیر دریانی ارائه می دهند
      جراحی های زیبایی صورت : جراحی پلاستیک بینی – پروتز چانه – تزریق چربی – جراحی زیبایی پلک – جراحی زیبایی گوش – لیپوساکشن چانه و گردن – لیفت ابرو و پیشانی – لیفت لب – لیفت صورت – لیفت قسمت خارجی ابرو – لیفت و بزرگ کردن لب – جراحی زیبایی گونه – جراحی زیبایی فک
      زیبایی مو : کاشت مو – کاشت ابرو
      جراحی زیبایی تنه و اندام ها : جراحی زیبایی بازو یا براکیوپلاستی – جراحی زیبایی پایین تنه – جراحی زیبایی باسن – جراحی زیبایی شکم (آبدومینوپلاستی) – لیپوساکشن و لیزر لیپولیز بدن – جراحی زیبایی لیفت ران و مینی لیفت ران – لیپوماتیک
      جراحی زیبایی سینه : عمل پروتز سینه – جراحی اصلاح فرورفتگی نوک سینه – جراحی زیبایی کوچک کردن سینه – عمل جراحی کوچک کردن سینه مردان – لیفت سینه همراه با پروتز سینه – لیفت سینه
      جراحی های ترمیمی : بازسازی سینه – ترمیم جای زخم و اسکار – عمل اسکار – شکاف کام – شکاف لب
      روش های زیبایی : تزریق بوتاکس – تزریق ژل – تزریق چربی و فیلر
      سایر خدمات : جراحی و بازسازی سرطان پستان

نمایش 9 پاسخ رشته ها
  • شما برای پاسخ به این موضوع باید وارد شوید.