Home Forums اعمال زیبایی اندام اصلاح تورفتگی نوک پستان کسی هست که مشکل تورفتگی نوک سینه داشته باشه؟

• این موضوع 4 پاسخ، 1 کاربر را دارد و آخرین بار در 6 سال، 9 ماه پیش بدست شهرهk به‌روزرسانی شده است.
نمایش 4 پاسخ رشته ها
  • نویسنده
      زهرازاهد
      میهمان

اگر کسی هست که با مشکل تورفتگی نوک سینه درگیره و تونسته مشکلش رو درمان کنه منو راهنمایی کنه لطفا

lale656565
      میهمان

زیاد نگران نباش مشکل خاصی نیست فکر کنم با یه جراحی کوچیک بتونی ظاهرش رو به شکل دلخواهتبرسونی

قرشمال
      میهمان

با یه جراحی ساده نوک سینه فرورفته میتونه به شکل برامده در بیاد . خواهرم جراحی تورفتگی نوک سینه ش رو دکتر صفری انجام داد . دوتا برش ریز از کنار نوک سینه ش زده بودن و اون رگی شیر دهی که کوتاه بود و باعث شده بود نوک سینه ش عقب بمونه رو بریدن و نوک سینه ش الان میگه خیلی خوب شده . فقط اگر میخواهید اینکارو بکنید باید دوره شیر دهی تون تموم شده باشه چون دیگه نمیشه شیر دادرگ های شیری قطع میشن

کاشانی
      میهمان

من قبل از اینکه باردار بشم اینکارو کردم چون انقدر بد حالت و زشت بود که عطای شیر دادن به بچه رو  به لقاش بخشیدم!

شهرهk
      میهمان

اگر مشکل تو رفتگی نوک پستان دارید از موضوع شیر ندادن به بچه نترسید . اگه جراحیتون رو یک پزشک خوب انجام بده میتونه طوری جراحی کنه بتونید شیر بدید. 

نمایش 4 پاسخ رشته ها
  • شما برای پاسخ به این موضوع باید وارد شوید.