بهترین جراح مثانه در ایران و تهران + لیست ۵ تایی

بهترین جراح مثانه در ایران توسط آرای بیماران شرکت کرده در نظر سنجی بادرمان:

جراحی مشکلات مثانه مثل جراحی رادیکال سیستکتومی ( جراحی برداشتن کامل مثانه در اثر سرطان مثانه ) و یا جراحی های تراشیدن تومور یا سرطان مثانه و جراحی های بی اختیاری ادراری مثانه ٬ همگی توسط جراح و متخصصین ارولوژیست یا همان جراح کلیه و مجاری ادراری و تناسلی انجام می شود.

از این بین میتوان به جراحی برداشتن مثانه ( رایدکال سیستکتومی )اشاره کرد که سخت ترین جراحی مثانه به شمار می آید.

این جراحی که زمان انجام آن نیز بسیار طولانی می باشد برای بیماران با درجه ی بالای سرطان مثانه انجام میشود و به دلیل حساسیت زیادی که دارد ٬ نیازمند مهارت بالا ی جراحی توسط پزشک می باشد.

بهترین جراح مثانه
بهترین جراح مثانه

بر این اساس بهترین پزشک و جراح ارولوژیست در درمان مشکلات و سرطان های مثانه در ایران به ترتیب لیست زیر می باشند :

دکتر سید امین میرصادقی

دکتر سید امین میرصادقی جراح ارولوژی ( کلیه مجاری ادراری و تناسلی ، ناباروری )

تنها متخصص ارولوژی ایرانی که مدال المپیاد زیست شناسی را در کارنامه ی خود داشته و از جراحان برتر و نخبه ی در ایران که دارای شهرت جهانی می باشد و جزو پنج پزشک ایرانی هستند که موفق به دریافت سهمیه نخبگی طرح پزشکی در بیمارستان بقیه الله تهران شده اند.

ایشان جزو نفرات برتر پزشکی عمومی دانشگاه تهران و به صورت استریت و با رتبه ی برتر وارد رشته ی جراحی ارولوژیِ دانشگاه شهید بهشتی تهران شدند همچنین از نفرات برتر بورد جراحی ارولوژی در ایران و عضو انجمن ارولوژی آسیا و اروپا و انجمن نخبگان ایران میباشند .

دکتر میرصادقی و به جهت فرهنگ سازی در مورد بیماری های مردان پرمخاطب ترین ارولوژیست ایران در اینستاگرام و یوتیوب میباشند.

انجام بیشترین جراحی های فوق تخصصی آندرولوژی در ایران باعث شده که ایشان جزو برترین پزشکان ارولوژیست در خاورمیانه شناخته شوندد و از این رو دکتر کریستوف لورنز مالک و موسس کمپانی مشهور تجهیزات پزشکی ZSI سوییس به جهت دیدار با ایشان در بهمن ۹۹ به ایران آمده و در یکی از جراحی های پروتز آلت توسط دکتر میرصادقی در بیمارستان کسری تهران دستیار ایشان بوده اند.
بر اساس نظر سنجی های انجام شده ٬ ایشان برترین پزشک جراح ارولوژی و جراحی پروستات و کلیه و مجاری ادراری و تناسلی در ایران شناخته می شوند.

آدرس :

تهران ، میدان آرژانتین ، خیابان بیهقی ، کوچه دهم بیهقی ، پلاک ۱۱ ، طبقه اول ، واحد ۳

تلفن تماس :

۰۲۱-۲۸۴۲۱۴۴۱

وب سایت : www.drmirsadeghi.com

ویکی پدیا شرکت ZSI :

www.en.wikipedia.org/wiki/Zephyr_Surgical_Implants

دکترعباس بصیری – جراح کلیه و مجاری ادراری و تناسلی

دکترعباس بصیری جراح کلیه و مجاری ادراری و تناسلی ٬ فلوشیپ جراحی درون و بین کلیه و ناباروری جراح و متخصص کلیه و مجاری ادراری و تناسلی ، فارغ التحصیل از دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شهید بهشتی می باشد.وی از بزرگان ارولوژی در ایران بوده و از پزشکان به نام و قدیمی ارولوژی در ایران می باشند.

ادرس مطب
استان تهران، شهر تهران، خیابان ولی عصر، بالاتر از پارک ساعی، جنب بیمارستان مهرگان، کوچه ی مهرگان، ساختمان پزشکان صدرا، طبقه ی سوم، واحد ۱۴

۸۸۶۶۵۲۱۶

دکتر محمد رضا نوروزی – جراح و متخصص کلیه و مجاری ادراری

ایشان فلوشیپ سرطان های دستگاه ادراری از آمریکا می باشند و رئیس و مؤسس مرکز تحقیقات سرطانهای دستگاه ادراری تناسلی بیمارستان امام خمینی(ره) ، مدیر آموزش یوروانکولوژی دانشگاه علوم پزشکی تهران، متخصص اورولوژی از دانشگاه علوم پزشکی تهران و دارای فلوشیپ یوروانکولوژی از آمریکا می باشد.

ایشان مشاور وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی، مشاور رئیس سازمان هلال احمر جمهوری اسلامی ایران در امور درمان، رئیس هیات مدیره بیمارستان خیریه نور افشار وابسته به سازمان هلال احمر جمهوری اسلامی ایران و عضو هیأت اجرایی و هیأت مدیره سازمان هلال احمر استان قزوین، رئیس هیات مدیره موسسه خدمات درمانی شهید لبافی نژاد می باشند.

از دیگر سوابق اجرایی دکتر محمدرضا نوروزی، عضو منتخب هیأت مدیره انجمن اورولوژی ایران، عضو هئیت امنای دانشگاه آزاد اسلامی تهران به مدت۱۰سال، دبیر و نایب رئیس اول شورای عالی نظام پزشکی کشور و از منتخبان مجمع عمومی نظام پزشکی کشور جهت شورای عالی می باشد.

وی همچنین از معدود جراحان ایرانی می باشند که جراحی های پروتز آلت مردان به جهت درمان عدم نعوظ را در کارنامه ی خود ثبت نموده اند.

ادرس مطب
تهران، خیابان کارگر شمالی، بالاتر از پمپ بنزین، کوچه شهید خسروی، شماره ۷۹، ساختمان پزشکان جامی

تماس ۸۸۳۳۱۹۱۷

دکتر ناصر سیم فروش – متخصص جراحی کلیه و مجاری ادراری

دکتر ناصر سیم فروش دکتر ناصر سیم فروش متخصص جراحی کلیه و مجاری ادراری فوق تخصص سنگ کلیه ناباروری ناتوانی جنسی و بیماری های پروستات می باشد.

فارغ التحصیل پزشکی عمومی از دانشگاه تهران و متخصص جراحی کلیه و مجاری ادراری و تناسلی از آمریکا می باشند. بعد از گذراندن دوره ی تخصص جراحی به ایران برگشته و در شهر یزد شروع به فعالیت نموده اند. پس از انقلاب به تهران آمده و در تهران
آدرس مطب:

تهران، خیابان پاسداران، نبش گلستان ۲، ساختمان امیر، پلاک ۵

تلفن تماس:
۰۲۱۲۲۵۶۰۴۱۰

دکتر محسن ضیایی – متخصص جراحی ارولوژی

دکتر محسن ضیایی دانش آموخته ی پزشکی عمومی از دانشگاه شهید بهشتی تهران بوده و دوره ی تخصص جراحی ارولوژی خود را ازدانشگاه شهید بهشتی تهران دریافت نموده اند ایشان همچنین دارای فلوشیپ سرطان های کلیه می باشند و رئیس انجمن اندویورولوژی و یورولاپارسکوپی ایران ٬ رئیس جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران ٬ معاون آموزشی وزیر بهداشت میباشند.

ادرس مطب
پاسداران نبش بوستان سوم (چکشی) مجتمع سیمرغ طبقه ۲ واحد ۶
دکتر ضیایی
۲۲۵۸۶۲۴۳

 

 

بهترین جراح مثانه
بهترین جراح مثانه

بهترین دکتر درمان زود انزالی

بهترین جراح بینی

بهترین جراح لیپوماتیک

Penile Implant Surgery in Men in Iran : Steps and Costs

سایر بهترین پزشکان