آنچه در این مطلب می‌خوانید

بهترین دکتر درمان عدم نعوظ در ایران

در این مقاله به بهترین روش درمان عدم نعوظ و با بهترین دکتر درمان عدم نعوظ آشنا می شوید

مشکل نعوظ در مردان به دلایل مختلفی ایجاد می شود

دلایلی چون کهولت سن ، قند ، دیابت ، چربی خون و مواردی چون نشت وریدی باعث می شوند خونرسانی به آلت دچار مشکل شده و به درستی خون در زمان نعوظ به داخل آلت پمپاژ نگردد و یا داخل سیلندر های آلت به درستی حبس نشود. بنابر این فرد نمیتواند نعوظ محکم با طولانی مدتی را تجربه کند.
عدم نعوظ یا اختلال نعوظ در مردان به مرور زمان ایجاد شده و شدید تر می شود که به احتلال یا عدم نعوظ ثانویه شناخته می شود. دربرخی دیگر نیز از ابتدا به دلایل ژنتیکی بافت های آلت فرد مشکل داشته و از ابتدا و حتی در زمان جوانی نیز نعوظ مناسبی ندارند که به آخ اختلال نعوظ اولیه گفته می شود.

در پزشکی برای درمان اختلال نعوظ میتوان از سه روش کمک گرفت

روش اول : استفاده از داروهای خوراکی یا تزریقی قبل از هر بار نزدیکی
در این روش فرد قبل از رابطه ی جنسی باید دارو مصرف کند و این دارو حتما باید تحت نظر پزشک و بعد از بررسی توسط پزشک تجویز گردد. عدم استفاده ی صحیح از این داروها بسیار خطرناک بوده و میتواند خطراتی چون سکته قلبی و مغزی و یا حبس خون داخل آلت در طولانی مدت و در نتیجه نکروز بافت آلت را به همراه داشته باشد . پس دقت داشته باشید حتما برای مصرف دارو به پزشک مراجعه کرده و تحت نظر پزشک دارو را مصرف نمایید.
دقت کنید این روش درمانی نبوده و با مصرف دارو عدم نعوظ فرد درمان نمیشود بلکه قدرت نعوظ فرد بعد از مصرف دارو تا چند ساعت بهبود پیدا میکند.

روش دوم : استفاده از درمان هایی چون پی شات تراپی
در این روش خون از فرد گرفته شده و بعد از انجام برخی فرایند ها مجددا به بدن فرد تزریق می شود. در این حالت خون تزریق شده به آلت دارای فاکتور های رشد فعال شده هستند در نتیجه این فاکتور ها باعث جوانسازی و نوسازی بافت داخل آلت و بهبود عملکرد خونرسانی داخل آلت میگردد. در نتیجه به مرور زمان و با تکرار این تزریق ها کیفیت نعوظ در فرد بهبود پیدا میکند.
این روش نیز درمان کامل و صد درصدی نبوده و باعث بهبود عملکرد نعوظ و افزایش سفتی آلت در فرد می شود.
این روش تنها برای افراد با اختلال یا عدم نعوظ نبوده و میتواند برای افراد بدون مشکل نیز استفاده شود. برخی افراد برای بهبود عملکرد نعوظ خود و افزایش مدت زمان انزال و داشتن نعوظ سفت تر از این روش استفاده میکنند.

روش سوم : جراحی تعبیه پروتز عدم نعوظ آلت
این جراحی برای افرادی است که به کمک دو روش بالا نعوظ مناسبی نداشته و تحت هیچ شرایطی به دارو های خوراکی و تزریقی واکنش نشان نمیدهند یا به دلیل مشکلات قلبی و عروقی و کهولت سن یا موارد دیگر مثل نشت ورید های آلت نمیتوانند نعوظ مناسبی داشته باشند. این روش یک روش جراحی بوده و بر خلاف دو روش دیگر در بیمارستان و توسط پزشک متخصص انجام میگیرد.
جراحی پروتز آلت تنها راه قطعی درمان عدم نعوظ بوده و مشکل نعوظ در فرد صد در صد از بین خواهد رفت.

در دنیا کلینیک و مراکز متعددی به عنوان کلینیک درمان مشکلات جنسی وجود دارد که به صورت تخصصی درمان های به روز پزشکی به جهت مشکلات جنسی مثل عدم نعوظ و افزایش سایز و … به بیماران ارایه میدهند.
اما در ایران این نوع کلینیک ها بسیار جدید و نو میباشد و تنها کلینیک تخصصی درمان مشکلات جنسی که توسط پزشکان معتبر با داشتن شماره نظام و مهر پزشکی در تهران فعالیت میکند کیلینک درمانی آندرومید می باشد.

باید توجه داشته باشید تمام مراکزی که روش هایی چون روغن خراطین ، قارچ گانودرما و … به عنوان محصولات درمانی به بیماران ارایه میدهند مراکز غیر پزشکی و بدون هویت بوده که به دلیل نبود اگاهی و اطلاعات کافی و کلینیک های تخصی درمان مشکلات جنسی در ایران ، تنها با تبلیغات فریبنده و ارایه راه های غیر علمی به کلاهبرداری از مردم مشغولند.

کلینیک درمانی آندرومید

تنها مرکز تخصصی پزشکی درمان مشکلات جنسی آقایان

تیم پزشکان مجرب و بکارگیری بهترین دکتر درمان عدم نعوظ

در ایران این نوع کلینیک ها بسیار جدید و نو میباشد و تنها کلینیک تخصصی درمان مشکلات جنسی که توسط پزشکان معتبر با داشتن شماره نظام و مهر پزشکی در تهران فعالیت میکند کیلینک درمانی آندرومید می باشد.

بهترین کلینیک درمان عدم نعوظ در ایران

این کلینیک که با شعار امید سلامت جنسی ایرانیان فعالت خود را اغاز کرده به ارایه خدماتی پزشکی در جهت درمان مشکلات جنسی مردان شامل

درمان بیماری عدم نعوظ

• درمان بیماری عدم نعوظ یا اختلالات نعوظ مردان و استفاده از بهترین دکتر درمان عدم نعوظ
• درمان مشکلات کجی الت و درمان پیلاک پیرونی الت

افزایش سایز الت شامل
• افزایش قطر الت به سه روش : ژل – بایو فیلر – تزریق چربی
• افزایش طول الت با د. روش : جراحی افزایش سایز – جراحی برداشتن چربی زیر شکم و دور آلت

درمان مشلات و عفونت های جنسی
• درمان زگیل تناسلی و واکسن گارداسیل
• درمان عفونت های ناشی از روابط جنسی

برای اطلاعات بیشتر و گرفتن نوبت به سایت کلینیک مراجعه کنید
www.andromid.ir
تلفن کلینیک ۰۲۱۲۸۴۲۱۱۴۹

دکتر سید امین میرصادقی – جراح ارولوژی ( کلیه مجاری ادراری و تناسلی ، ناباروری )

دکتر سید امین میرصادقی

تنها متخصص ارولوژی ایرانی که مدال المپیاد زیست شناسی را در کارنامه ی خود داشته و از جراحان برتر و نخبه ی در ایران که دارای شهرت جهانی می باشد و جزو پنج پزشک ایرانی هستند که موفق به دریافت سهمیه نخبگی طرح پزشکی در بیمارستان بقیه الله تهران شده اند.
ایشان جزو نفرات برتر پزشکی عمومی دانشگاه تهران و به صورت استریت و با رتبه ی برتر وارد رشته ی جراحی ارولوژیِ دانشگاه شهید بهشتی تهران شدند همچنین از نفرات برتر بورد جراحی ارولوژی در ایران و عضو انجمن ارولوژی آسیا و اروپا و انجمن نخبگان ایران میباشند .

خدمات دکتر سید امین میرصادقی :

 • جراحی های تومورهای مثانه ، کلیه ، مجرار ادراری
 • جراحی و درمان مشکلات ، تومور ها و سرطان پروستات ( جراحی بدون برش )
 • جراحی پروتز آلت تناسلی و درمان عدم نعوظ در آقایان
 • جراحی و درمان مشکلات تکرر و بی اختیاری و اختلالات ادراری در بانوان و آقایان
 • جراحی اسفنکتر مثانه به جهت درمان بی اختیاری ادراری
 • جراحی ، درمان و پیشگیری از سنگ های کلیه و مجاری ادراری ( جراحی بدون برش )
 • درمان شب ادراری اطفال
 • جراحی درمان کجی و انحراف آلت تناسلی در اقایان
 • جراحی و درمان مشکلات و ناهنجاری ها و جابجایی مجراری ادرار ( هایپوسپادیاس )
 • درمان ناتوانی جنسی آقایان
 • درمان زگیل و تبخال و بیماریهای تناسلی و جنسی مردان و زنان
 • درمان و جراحی بیماری ها و توده های بیضه ، واریکوسل ، هرنی ، فتق
 • جراحی وازکتومی و برگشت وازکتومی اقایان
 • درمان مشکلات ناباروری اقایان ( جراحی آزو اسپرم )

آدرس :

تهران ، میدان آرژانتین ، خیابان بیهقی ، کوچه دهم بیهقی ، پلاک ۱۱ ، طبقه اول ، واحد ۳

تلفن تماس :

۰۲۱-۲۸۴۲۱۴۴۱

وب سایت : www.drmirsadeghi.com

دکتر ناصر سیم فروش – متخصص جراحی کلیه و مجاری ادراری

دکتر ناصر سیم فروش

دکتر ناصر سیم فروش متخصص جراحی کلیه و مجاری ادراری فوق تخصص سنگ کلیه ناباروری ناتوانی جنسی و بیماری های پروستات می باشد.
فارغ التحصیل پزشکی عمومی از دانشگاه تهران و متخصص جراحی کلیه و مجاری ادراری و تناسلی از آمریکا می باشند. بعد از گذراندن دوره ی تخصص جراحی به ایران برگشته و در شهر یزد شروع به فعالیت نموده اند. پس از انقلاب به تهران آمده و در تهران

آدرس مطب:

تهران، خیابان پاسداران، نبش گلستان ۲، ساختمان امیر، پلاک ۵

تلفن تماس:

۰۲۱۲۲۵۶۰۴۱۰

دکترعباس بصیری – جراح کلیه و مجاری ادراری و تناسلی

دکترعباس بصیری
جراح کلیه و مجاری ادراری و تناسلی ٬ فلوشیپ جراحی درون و بین کلیه و ناباروری

جراح و متخصص کلیه و مجاری ادراری و تناسلی ، فارغ التحصیل از دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شهید بهشتی می باشد.وی از بزرگان ارولوژی در ایران بوده و از پزشکان به نام و قدیمی ارولوژی در ایران می باشند.

ادرس مطب
استان تهران، شهر تهران، خیابان ولی عصر، بالاتر از پارک ساعی، جنب بیمارستان مهرگان، کوچه ی مهرگان، ساختمان پزشکان صدرا، طبقه ی سوم، واحد ۱۴

۸۸۶۶۵۲۱۶ (۰۲۱)

دکتر محمد رضا نوروزی – جراح و متخصص کلیه و مجاری ادراری

دکتر محمد رضا نوروزی
جراح و متخصص کلیه و مجاری ادراری و فلوشیپ سرطان های دستگاه ادراری از آمریکا می باشند .

ایشان رئیس و مؤسس مرکز تحقیقات سرطانهای دستگاه ادراری تناسلی بیمارستان امام خمینی(ره) ، مدیر آموزش یوروانکولوژی دانشگاه علوم پزشکی تهران، متخصص اورولوژی از دانشگاه علوم پزشکی تهران و دارای فلوشیپ یوروانکولوژی از آمریکا می باشد.

ایشان مشاور وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی، مشاور رئیس سازمان هلال احمر جمهوری اسلامی ایران در امور درمان، رئیس هیات مدیره بیمارستان خیریه نور افشار وابسته به سازمان هلال احمر جمهوری اسلامی ایران و عضو هیأت اجرایی و هیأت مدیره سازمان هلال احمر استان قزوین، رئیس هیات مدیره موسسه خدمات درمانی شهید لبافی نژاد می باشند.

از دیگر سوابق اجرایی دکتر محمدرضا نوروزی، عضو منتخب هیأت مدیره انجمن اورولوژی ایران، عضو هئیت امنای دانشگاه آزاد اسلامی تهران به مدت۱۰سال، دبیر و نایب رئیس اول شورای عالی نظام پزشکی کشور و از منتخبان مجمع عمومی نظام پزشکی کشور جهت شورای عالی می باشد.

وی همچنین از معدود جراحان ایرانی می باشند که جراحی های پروتز آلت مردان به جهت درمان عدم نعوظ را در کارنامه ی خود ثبت نموده اند.

ادرس مطب
آدرس مطب دکتر نوروزی، تهران، خیابان کارگر شمالی، بالاتر از پمپ بنزین، کوچه شهید خسروی، شماره ۷۹، ساختمان پزشکان جامی

تماس ۸۸۳۳۱۹۱۷ و ۴- ۸۸۶۳۲۳۳۳ – ۰۲۱

 

بهترین دکتر درمان عدم نعوظ
بهترین دکتر درمان عدم نعوظ

Penis Enlargement Surgery

بهترین دکتر درمان زود انزالی

سایر بهترین پزشکان

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
1 دیدگاه
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
یوسف
یوسف
1 سال قبل

بهترین دکتر ارولوژی شیراز مخاستم