دکتر ابوالفضل محمد صالحی

، در سال ۱۳۷۵ در دانشگاه شهید بهشتی پذیرفته شد، پس از اتمام تحصیلات در مقطع عمومی در سال ۱۳۸۱ و گذراندن طرح دوره ی عمومی، در سال ۱۳۸۸ در مقطع تخصصی جراحی فک و زیبایی صورت دانشگاه شهید بهشتی پذیرفته شد و پس از پایان تحصیلات در سال ۱۳۹۲ در دانشگاه علوم پزشکی قزوین به عنوان هیأت علمی مشغول به کار شد

طبق نظر تمام مکاتب جراحی زیبایی بینی، بینی زیبا بینی طبیعی است. در حقیقت بینی به شکل نازیبا در هنگام صحبت فرد باعث می شود توجه مخاطب در چهره به بینی جلب شود ولی بینی زیبا و طبیعی باعث می شود هنگام صحبت ، توجه مخاطب به بینی جلب نشده ، بلکه به اجزاء زیبای صورت از جمله چشم و ابرو و گونه ها جلب شود مخصوصا در ایرانی ها که چشم و ابروی زیبایی دارند.

جالب توجه اینکه در فرهنگ عامه ما دقیقاً تصور بر عکس است و بسیاری از افراد می خواهند پس از عمل ، بینی کاملاً عمل شده بنظر برسد و مخاطب متوجه جراحی بینی فرد بشود که این دقیقاً بر خلاف اصول زیبایی صورت است.اخیراً در تمامی مکاتب جراحی زیبایی بینی گفته می شودجراحی عملکردی (فانکشنال) و زیبایی بینی ، یعنی به هیچ وجه جراحی زیبایی به تنهایی وجود ندارد و علاوه بر جراحی زیبایی حفظ حداکثر عملکرد ساختمانهای بینی و بحث تنفس بینی بسیار حائز اهمیت است.

در جراحی پلاستیک و ترمیمی، هدف بازیابی شکل و عملکرد طبیعی بدن است. این شاخه از جراحی کاربردهای متنوعی داشته و از آن برای درمان عوارض و آثار عارضه‌های مختلف در بخش‌های مختلف بدن کودکان و بزرگسالان استفاده می‌شود. در ادامه تعدادی از عکس های عمل زیبایی بینی آورده شده است.

دکتر ابوالفضل محمد صالحی

جراحی زیبایی بینی
بلفاروپلاستی
بالاکشیدن ابروها
لیفتینگ صورت
جراحی لاله گوش
انحراف بینی
آندوسکوپی و جراحی سینوسها
جراحی گوش
جراحی لوزهتلفن : ۰۲۸۳۳۳۳۵۱۱۷

وب سایت : http://drmohammadsalehi.com