دکتر ماریا مرادی اتولارینگولوژیست و جراح زیبایی بینی و صورت هستند .ایشان با علم و تجربه وافر و با انجام تعداد بیشماری عمل بینی و صورت ، جراحی پلک ، جراحی پلاستیک و جراحی زیبایی از جمله پزشکان مسلط و شناخته شده در این مقوله می باشند.

دکتر مرادی با راه اندازی وب سایت شخصی خود سعی بر بیان صادقانه نکات مثبت و موردنظر بیماران در کنار بیان عوارض منفی احتمالی داشته، تا بیماران محترم ضمن درک روشن قضایا با تدبرکافی نسبت به اعمال جراحی زیبایی بینی و صورت اقدام نمودند.

“دکتر مرادی با راه اندازی وب سایت شخصی خود سعی بر بیان صادقانه نکات مثبت و موردنظر بیماران در کنار بیان عوارض منفی احتمالی داشته، تا بیماران محترم ضمن درک روشن قضایا با تدبرکافی نسبت به اعمال جراحی زیبایی بینی و صورت اقدام نمودند.”

جراحی ترمیم بینی دونوع دارد:

گونه نخست
در این نوع جراحی بیمار از نتیجه ی بینی خود راضی است ،اما خواهان انجام اصلاح کوچک و جزئی است.در گونه اول جراحی بینی ترمیمی ،معمولا پیچیدگی کمتری دارد واعتماد بیمار از جراح از بین نرفته است در نتیجه آشفتگی و اظطراب برای بیمار کمتر است.

گونه دوم
گونه ی دوم زمانی رخ می دهد که جراحی ترمیم بینی برای بازسازی نتیجه ضعیف جراحی قبلی انجام شود.جراحی ناموفق بینی یکی از تلخ ترین تجربه هایی است که بیمار با آن مواجه می شود و به طور کامل اعتماد خود را به جراح از دست می دهند.

ترمیم بینی آسیب دیده هم از نظر تکنیکی و هم از نظر هنری کاری بسیار پیچیده است.در جراحی اول غضروف بینی برداشته شده و بافت هم بند بخش اعظمی از ساختمان ساختاری بینی شده است .بنابر این ساختار بینی را باید دوباره با استفاده از پیوند های غضروفی خلق کرد .بازسازی دوباره ی بینی باید به شیوه ی سه بعدی باشد،تا بینی ای با ظاهری زیبا و متوازن با دیگر اجزای صورت به دست آید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
1 دیدگاه
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
الناز
الناز
6 سال قبل

دکتر ماریا مرادی هم کارهاش بد نیست و بهتره ببینید به سلیقتون میخوره