دکتر محمد حسن عامری

در سال ۱۳۴۲ در شهرستان شاهرود متولد شد .در سال ۱۳۶۶ وارد دانشگاه علوم پزشکی ایران گشته و در سال ۱۳۷۲ به عنوان پزشک عمومی فارغ التحصیل گردید.ایشان در طی تحصیل پزشکی عمومی جزء دانشجویان ممتاز بود. وی در طی دوران تحصیل پزشکی عمومی چندین کتاب آموزش پزشکی را که مجموع آن بالغ بر چند هزار صفحه می شود ترجمه کرده است که عبارتند از:
۱– فیزیولوژی پزشکی گایتون در دو جلد Guyton Textbook of Medical Physiology Eight Edition
۲– مبانی جراحی سابیستون Sabiston Essential of Surgery
۳– اصول جراحی شوارتز Schwartz Principles of Surgery Sixth Edition
۴ – ۳۵۵ کیس از USMLE
۵_غدد زنان اسپیروف Clinical Gynecologic Endocrinology & Infertility

“به دلیل اینکه دکتر عامری جزء نفرات اول دوره خود بود توانست بلافاصله بعد از دریافت دکتری پزشکی عمومی در امتحان دستیاری دانشگاه علوم پزشکی ایران در اسفند سال ۷۲ شرکت کرده و در بین تمام پزشکان متقاضی برای تمامی رشته های تخصصی که بالغ بر ۹۰۰ نفر بودند مقام اول را کسب نماید. “

جراحی های درمانی وزیبایی انجام شده توسط دکتر محمدحسن عامری

  • جراحی زیبایی بینی(رینوپلاستی)
  • جراحی زیبایی پلک(بلفاروپلاستی)
  • جراحی زیبایی گوش(اتوپلاستی)
  • عمل جراحی انحراف تیغه بینی

وی در مهر ۱۳۷۳ تحصیلات تخصصی گوش و حلق و بینی را در بیمارستان فیروزگر تهران شروع کرد و در سال ۱۳۷۷ بااخذ بورد تخصصی و با کسب رتبه سوم از دانشگاه علوم پزشکی ایران فارغ التحصیل شد.

ایشان در دوران تحصیل تخصصی نیز کتاب «راهنمای عملی سنجش شنوایی» را تألیف کرد. این کتاب برای دستیاران گوش وحلق وبینی، دانشجویان پزشکی و دانشجویان سنجش شنوایی کاربرد دارد و بنابر اذعان اساتید، قبل از نگارش این کتاب، کمبود وجود چنین کتابی به زبان فارسی محسوس بود.
وی از مهر ۱۳۷۷ تا شهریور۱۳۸۱به عنوان تنها متخصص گوش و حلق و بینی در شهرستان بم به مداوای بیماران پرداخت و در طی این مدت بالغ بر ۲۵۰۰ عمل مختلف در کلیه زمینه های رشته گوش و حلق و بینی اعم از عمل های جراحی زیبایی یا درمانی انجام داد.
ایشان در سال ۲۰۰۳ با گذراندن دوره لیزر جراحی های گوش حلق وبینی گواهینامه مربوط را اخذ نمود.
وی از مهر ۱۳۸۱ در تهران مشغول به کار است و هم اکنون هر چند درکلیۀ زمینه های گوش وحلق و بینی فعال است ولی در زمینه جراحی های زیبایی صورت به ویژه جراحی پلاستیک بینی فعالیت بیشتری دارد.
دکترعامری در مجامع معتبر داخلی و بین المللی زیر نیز عضویت دارد:
انجمن علمی راینولوژی ایران انجمن تحقیقات راینولوژی ایران
آکادمی جراحان پلاستیک صورت اروپا
جامعه جراحان ایران
انجمن جراحان گوش گلو بینی و سرو گردن ایران

آدرس سایت دکتر محمدحسن عامری : www.doctorameri.com
آدرس اینستاگرام دکتر محمدحسن عامری : drameri
شماره تماس کلینیک دکتر محمدحسن عامری : ۰۲۱۲۲۵۹۴۵۸۵ – ۰۲۱۲۲۵۸۳۲۹۱
آدرس مطب دکتر محمدحسن عامری : تهران – چهارراه پاسداران – خیابان دوست – حد فاصل اختیاریه و دیباجی – ساختمان پزشکان ۴۵۰ غربی

نمونه قبل و بعد جراحی بینی دکتر عامریhttps://badarman.com/wp-content/uploads/2015/10/154.jpghttps://badarman.com/wp-content/uploads/2015/10/254.jpghttps://badarman.com/wp-content/uploads/2015/10/143.jpghttps://badarman.com/wp-content/uploads/2015/10/243.jpgارسال پیام به دکتر عامری