گروه پزشکی آوین با انجام خدمات جراحی زیبایی همچون ابدومینوپلاستی یا جراحی شکم ، جراحی زیبایی سینه ، جراحی بینی و… و خدمات درمانی همچون درمان هموروئید ، فیشر ، آنکوپلاستیک سینه ، بای پس معده و … در خدمت عزیزان میباشد

خدمات زیبایی کلینیک آوین

لیپوماتیک
ابدومینوپلاستی (جراحی شکم)
ماموپلاستی (جراحی کوچک کردن سینه)
رینوپلاستی (جراحی بینی)
بلفاروپلاستی (جراحی افتادگی پلک)
لیفت ابرو
لیفت صورت
و…


ابدومینوپلاستی

ابدومینوپلاستی ( جراحی شکم ) از جراحی های زیبایی هستند که به منظور رسیدن به تناسب اندام و درمان چاقی ناحیه شکم و پهلو انجام میگیرد.
هدف اصلی ابدومینوپلاستی ، حذف پوست اضافه شکم و چربی شکم و اندام های تحتانی است.
با مراجعه بیمار و معاینه چربی شکم و پهلو ها، نسبت BMI بررسی و آنالیز میگردد و به توصیه جراح در صورت نیاز ابدومینوپلاستی یا جراحی شکم انجام خواهد گرفت .در این جراحی در ناحیه خط سزارین (زیر شکم) برشی داده میشود تا با کشیدن پوست و چربی شکم و در نهایت برش چربی های اضافه ، شکمی صاف و بدون چربی ایجاد خواهد شد.

عمل ویزر لیپوساکشن (vaser liposuction) به طور کلی فرایندی را شامل می‌شود که در آن با پیکرتراشی در نواحی مختلف بدن که چربی زائد بدن در آن نواحی رسوب کرده به زدودن این چربی‌ها پرداخته می‌شود و برای انجام این عمل از فرایند ساکشن (suction) کمک گرفته می‌شود. کلمه vaser در عبارت ویزر لیپوساکشن مخفف عبارت Vibrattion Amplification of Sound Energy at Resonance است که می‌توانیم آن را با عنوان تقویت بسامد لرزشی انرژی صوتی در رزونانس معنی کنیم.

این فرایند نوعی تکنولوژی فراصوت (از نوع اُلتراسونیک) محسوب می‌شود که با ارسال امواج فرکانس ماوراصوت باعث در هم شکستن سلول‌های چربی رسوب‌کرده در نواحی مختلف بدن می‌شود. ویزر لیپوساکشن به طور انحصاری روی زدودن چربی‌های رسوب کرده در صورت و بدن متمرکز است و باعث پدیدار شدن ظاهری مطلوب‌تر و تراشیده در صورت می‌شود.

ویزر لیپوساکشن عاری از هرگونه درد بوده و کم‌ترین نیاز به استراحت را در مشتری به وجود می آورد. عمل لیپوساکشن (liposuction) در مقایسه با این عمل، تهاجمی‌تر و گرانتر است و از درد و ناراحتی بیشتری برخوردار است.

مکانیزم چربی‌زدایی با ویزر لیپوساکشن
فرایند چربی‌زدایی در ویزر لیپوساکشن با استفاده از دستگاه ویزر (vaser) صورت می‌گیرد که فرایندی بسیار امن‌تر از استفاده از دستگاه لیپوساکشن است. دلیل استفاده از دستگاه ویزر، برخورداری از حساسیت بسیار بالا در انجام عمل ویزر لیپوساکشن است. در نتیجه استفاده از دستگاه ویزر، کبودی و تورم بسیار کمتری در عمل لیپوساکشن به جا می‌ماند.

مکانیزم ویزر لیپوساکشن صورت به گونه‌ای طراحی شده که پس از استفاده از تکنولوژی امواج فراصوت که باعث در هم شکستگی سلول‌های چربی در عمیق‌‌ترین نواحی صورت می‌شود، وکیوم چربی به گونه‌ای در آن اجرا می‌شود که تخلیه چربی بدون هیچ‌گونه اثری از سلولیت (cellulite) صورت می‌گیرد و از فرایندی بدون درد به معنای واقعی کلمه برخوردار است.

با این نوع فرایند وکیوم بی‌هیچ آسیبی به اعصاب و رگ‌های موجود در ناحیه وکیوم شده، چربی‌های در هم شکسته وکیوم می‌شوند. با استفاده از ویزر لیپوساکشن صورت، با فرم غبغب بزرگ و افتادگی در ناحیه زیرِ چانه خداحافظی می‌کنید و از زاویه فک هفتی (به شکل حرف V) لذت خواهید برد.

تفاوت اصلی استفاده از امواج اُلتراسونیک در ویزر لیپوساکشن با استفاده از امواج فراصوت (اُلتراسوند) در عمل‌هایی هم‌چون هایفوتراپی تنها در این است که در ویزر، تخلیه (ساکشن) چربی به صورت آنی و از طریق روزنه ایجاد شده صورت می‌گیرد، اما تخلیه چربی در استفاده از فرایند‌های فراصوت (اُلتراسوند) به صورت موضعی صورت می‌پذیرد.

مراحل چربی‌زادیی با ویزر لیپوساکشن
در ویزر لیپوساکشن ابتدا بخشی از پوست صورت در ناحیه‌ای که قرار است تحت‌اشعاع عمل قرار بگیرد برداشته می‌شود که به طور معمول این ناحیه بین چانه و گردن واقع شده و گاهی اوقات قسمتی از غبغب را هم شامل می‌شود. سپس محلولی حاوی نمک در لایه‌های چربی موجود در بخش حامل چربی ناحیه‌ی عمل تزریق می‌شود که موجب باز شدن و گسترش طولی این ناحیه برای انجام راحت‌ترِ فرایند ویزر لیپوساکشن می‌شود.

استفاده از تکنولوژی فراصوت موجود در عمل ویزر لیپوساکشن منجر به ایجاد در هم شکستگی در سلول‌های چربی موجود در این نواحی می‌شود؛ در حالی‌که بافت و سلول‌های عصبی موجود در این نواحی کمترین آسیب ممکن را می‌بینند.

در استفاده از ویزر لیپوساکشن بدون از دست دادن مقدار جدی از مساحت پوست صورت، سریع‌ترین نتایج ممکن پدید می‌آیند، چرا که استفاده از عمل ویزر لیپوساکشن به هیچ وجه به لایه‌ی کلاژنی موجود در سطحِ زیرین پوست آسیبی وارد نمی‌کند. بازیابی سلولی بسیار زیاد در این فرایند، کبودی، تورم و عوارض جانبی در نواحی تحت عمل را به حداقل‌ترین میزان ممکن می‌رساند و پس از پانسمان ناحیه عمل شده، مشتری به راحتی قادر به ادامه روتین روزانه‌اش خواهد بود.

پس از ویزر لیپوساکشن محلی که پوست صورت در آن ناحیه برداشته شده بخیه می‌شود و تا یک هفته بعد از انجام عمل، بخیه‌ها در جای خودشان باقی می‌مانند و پس از یک هفته برداشته می‌شوند. پس از دو الی سه روز ادامه روتین عادی زندگی امکان‌پذیر است و یک ماه پس از انجام عمل هم باید به پزشک مراجعه شود تا کلینیک از سلامت مشتری اطمینان حاصل کند.

مراحل ویزر لیپوساکشن (پیکرتراشی یا ایجاد سیکس پک)
در ویزر لیپوساکشن بدن هم درست مثل ویزر لیپوساکشن صورت ابتدا روزنه‌هایی در اطراف نواحی موردنظری که قرار است تخلیه چربی‌های رسوب کرده و زائد از آن صورت گیرد ایجاد می‌شود.

سپس در صورت نیاز محلول حاوی نمک در صورت لزوم در لایه‌های چربی موجود در همان ناحیه ویزر لیپوساکشن تزریق می‌شود که منجر به گسترش طولی بافت چربی و نفوذ بیشتر موج اُلتراسونیک به این بافت‌ها می‌شود و خروج راحت‌تر این چربی‌ها از روزنه‌های ایجاد شده را میسر می‌کند. درست مثل ویزر لیپوساکشن صورت با وجود بازیابی سلولی بسیار بالا در این فرایند، عوارض جانبی، کبودی و تورم کلیه نواحی ساکشن شده به حداقل میزان ممکن می‌رسد.

ابدومینوپلاستی
ابدومینوپلاستی ( جراحی شکم ) از جراحی های زیبایی به منظور رسیدن به تناسب اندام، حذف چربی شکم و اندام های تحتانی است.

ماموپلاستی
ماموپلاستی یا جراحی کوچک کردن سینه خانمها از اعمال جراحی است که به خانمهایی که سینه بزرگ و غیر استاندارد دارند توصیه میشود.

لیپوماتیک
لیپوماتیک از مجموعه ساکشن است که با تخلیه چربی میتواند موجب لاغری و پیکرتراشی اندام های شکم پهلو بازو و… شود.

ابدومینوپلاستی
جراحی بینی
جراحی بینی از نمونه اعمال جراحی زیبایی در میان خانمها و آقایان میباشد که امروزه در میان همه قشر جامعه متقاضیان بسیار دارد.

بلفاروپلاستی
با گذشت زمان و پیری پوست، پلک دچار افتادگی خواهد شد که با جراحی بلفاروپلاستی یا افتادگی پلک میتوان پف زیر و بالای چشم را درمان کرد.

بهترین جراح لیپوساکشن – لیپوماتیک – پال – ویزر لیپو

Dr Shapour Azizi – Cosmetic Surgery – Laser and Laparoscopy in Iran

الدکتور شابور عزیزی – الجراحه التجمیلیه – اللیزر وتنظیر البطن فی إیران

تصاویر کلینیک آوینhttps://badarman.com/wp-content/uploads/2017/11/baner-azizi-avin2-e1510394470838.jpghttps://badarman.com/wp-content/uploads/2017/11/70936517_488880981843449_5116004763405647872_n.jpgارسال پیام به کلینیک آوین

  [email protected]

  تلفن نوبت و مشاوره : ۰۹۱۲۹۵۳۵۷۳۶

  اینستاگرام دکتر شاپور عزیزی : dr.shapoour

  اسامی بهترین جراح ابدومینوپلاستی ،تامی تاک – 10 دکتر برتر🥇

  1 1 رای
  امتیازدهی به مقاله
  1 دیدگاه
  قدیمی‌ترین
  تازه‌ترین بیشترین رأی
  بازخورد (Feedback) های اینلاین
  مشاهده همه دیدگاه ها
  فریبا
  فریبا
  3 سال قبل

  دکتر شاهپور عزیزی جراح من بود کل بدنم را لیپوماتیک کردم عالی بود عالی