Home Forums اعمال زیبایی صورت (پلاستیک) جراحی زیبایی بینی بهترین جراح بینی با هزینه مناسب

برچسب ها: 

 • این موضوع 4 پاسخ، 5 کاربر را دارد و آخرین بار در 2 سال پیش بدست benitaazadri به‌روزرسانی شده است.
نمایش 4 پاسخ رشته ها
 • نویسنده
  نوشته‌ها
  • #4268
   Bahar
   مشارکت کننده

   دوستان میتونید یه جراح زیبایی بینی که با هزینه مناسب عمل کنه حدودا ۶ تومن بهم معرفی کنید ؟

  • #12347
   [email protected]
   مشارکت کننده

   جراحی بینی

   کلینیک زیبایی هومارا تقریبا قیمتش ۶ می افته به علاوه قبل از عمل اسکن سه بعدی انجام می دن که ببینن بینی چه شکلی خواهد شد . من بع عنوان تشکر ازشون کمی براشون تبلیغ می کنم اخه خیلی به رعیسش مدیون هستم

   بهترین جراح بینی

   اسکن سه بعدی بینی

   تعریف رینوپلاستی

    

   جراحی پلاستیک بینی است که جهت اهداف زیبایی یا درمان اختلالات عملکردی صورت می پذیرد.

   این جراحی ممکن است همراه با سایر اعمال جراحی مثل سپتوپلاستی انجام پذیرد که دراین صورت سپتورینوپلاستی می گویند.

   جراحی رینو به دوصورت باز و بسته انجام میگیرد:

   در نوع باز برش در قاعده بینی و در امتداد collumella انجام  میشود و در روش بسته تمامی برش داخل حفره بینی و در فضای وستیبول زده میشود.
   برخی از تغییراتی که در طی رینوپلاستی بر روی بینی صورت می گیرد عبارت اند از :

   ⦿کوچک کردن اندازه ی کل بینی

   ⦿تغییر شکل نوک و پل بینی (تیپوپلاستی)

   ⦿تغییر زاویه بین لب فوقانی و بینی

   ⦿کم کردن پهنای بینی  (با استئوتومی لترال)

   ⦿برداشتن و اصلاح قوزهای بینی(hump)با استئوتومی و راسپ کشیدن

   برخی از نکات مهم :

    

   ۱-زاویه بین لب و بینی به طور طبیعی در خانم ها ۱۲۰ درجه و در آقایان ۹۰ درجه می باشد.

   ۲-نکته ی قابل توجه در برداشتن wageاین است که پهنای کلی بینی به صورت تقریبی باید اندازه ی فاصله میان دو چشم باشد .

   ۳-فاصله ی میان سوراخ بینی تا نوک بینی باید حدودا یک سوم فاصله ی میان نوک بینی تا base آن باشد.

   خدمات تخصصی کلینیک هومارا و اسکن
   آیا تا به حال به چهره ایدهآل خود فکر کرده اید و میدانید با چه راهی میتوانید به زیبا ترین چهره خود و متناسب ترین اندام دست یابید؟

   در کلینیک تخصی هومارا با آنالیز های سه بعدی  دقیق و به روز ترین متود های روز دنیا با هم فکری پزشک و تیم جراحی خود به نتیجه مطلوب خود در نهایت خواهید رسید…
   نسبت های طلایی

   اسکنر سه بعدی از سیستم محاسباتی مثلثاتی به منظور اندازه‌گیری فاصله استفاده می‌کنند و نتیجه مطلوب را در ‌اختیار پزشکان و‌جراحان قرار می دهد. به طوری که این اندازه گیری ها راهنمای بسیار خوبی از لحاظ تکنیک برای جراحان می‌باشد.

   رینو پلاستی :

   معیارهای زیبایی بینی بسته به جنس فرد، فرهنگ و قومیت وی و آناتومی منحصر بفرد صورت فرد فرق می کند. مهمترین مسئله در مورد زیبایی بینی این است که بینی را به عنوان جزئی مجزا در صورت در نظر نگیریم و اندازه و شکل آن را متناسب با سایر اجزای صورت دستکاری کنیم وبدانیم که آنچه مهم است نه سایز و شکل عضو خاصی در صورت، بلکه تناسب میان اجزای آن است .

   بینی طبیعی،آن بینی است که اجزای صورت متناسب و هماهنگ باشد وبا شکل لب،فاصله لب و بینی شخص،پهنای صورت و فاصله میان چشمان فرد هماهنگی کامل داشته باشد. امروزه این نسبت ها و فواصل با بررسی های مختلف در میانگین بدست آمده ازصورتهای متناسب و نزدیک به ایده آل مشخص شده است و علیرغم اینکه هر فردی ساختار منحصر به خودش را دارد تا حد زیادی می تواند برای راهنمایی بیمار و جراح برای خلق نتایج زیبا و ماندگار کمک نماید.

   یکی از این تقسیم بندی ها، تقسیم صورت به سه قسمت است که شامل  قسمت اول) فاصله خط رویش مو تا ریشه بینی(معمولا” میان دو ابرو) ; قسمت دوم)فاصله ریشه بینی تا زیر بینی و قسمت سوم) فاصله زیربینی تا برآمدگی چانه است که باید صورت را به سه قسمت مساوی تقسیم نماید،  هر چند که این نسبت ها نیز در مردان و زنان و در نژادهای گوناگون متفاوت است.

   خلاصه ای از اصول علمی که جراح با تجربه با در نظر گرفتن خواسته های بیمار از طرفی و پایبندی به اصول علمی ازطرف دیگر و با دید هنرمندانه بر اساس آنها صورت و بینی را آنالیزو تحت عمل جراحی قرار می دهد.

   ۱-میزان برجستگی بینی (projection) : در رینوپلاستی مفهوم این مشخصه همان میزانی از بینی است که در نمای نیمرخ از صورت بیرون زده است.که می توان آنرا هم با معیارهای مطلق با اندازه گیری بر اساس میلی متر و هم با معیارهای نسبی و در رابطه با سایر مشخصات بینی و صورت بیان کرد.

   این اندازه باید۲/۳  یا ۶۷% طول ایده آل بینی باشد.

   ۲- میزان چرخش بینی (rotation): زاویه میان لب فوقانی و بینی بطور ایده آل در مردان ۹۰-۹۵ درجه و در زنان ۹۵-۱۰۵ درجه می باشد.

    

   ۳- رابطه میان پره های بینی و خط وسط آن در پائین (alar-columellar relationship):

   اگرخطی عمودی و مستقیم از نقطه خط وسط میان ابروها به خط وسط برجستگی چانه رسم شود این خط باید لب ها و بینی را به دو قسمت مساوی تقسیم کند و اگر اینگونه نباشد یا بینی در خارج ازخط وسط قرار دارد یا عدم تقارن در دو سمت صورت و یا اختلالات در فک بیمار وجود دارد که باید بوسیله جراح تشخیص و به بیمار توضیح داده شود.

    

   ۴- پهنای بینی  : (width )

   -فاصله میان چشم ها درصورت طبیعی است که عرض و پهنای قاعده بینی(فاصله میان سوراخهای بینی)باید مساوی با فاصله میان لبه داخلی شکاف میان دو چشمها باشد.

   پهنای قسمت استخوانی بینی باید حدود  ۶۰ تا ۷۰% پهنای قاعده بینی باشد.

   ۵- قرینگی بینی (symmetry)

   در مورد طول ایده آل بینی در مواردی که فک بالایی و پایین بیمار متناسب و در محدوده طبیعی باشد طول ایده آل بینی(که از محل موازی با چین بالای پلک فوقانی بیمار تا نوک بینی وی اندازه گیری می شود) باید مساوی با فاصله میان محل اتصال دو لب تا پایین ترین نقطه برجستگی چانه باشد ( در شکل زیر فاصله RT باید مساوی SM باشد.)

   در صورتی که به هر دلیلی مثل عقب بودن چانه یا بزرگی و برجستگی آن این معیار قابل استفاده نباشد می توان طول ایده آل بینی را با محاسبه فاصله میان ریشه بینی (میان دو ابرو)تا زیر بینی (خطی که ازپایین پره بینی رسم می شود)و ضرب آن در ۳/۲ بدست آورد.

   -میزان انحنا در پشت بینی در صورتی که خط مستقیم از ریشه بینی به نوک آن رسم کنیم در مردان برجستگی باید در روی این خط باشد و در زنان دو میلی متر پایین تر از این خط قرار گیرد.

   در نگاه از پایین ارتفاع سوراخهای بینی باید دو برابر فاصله میان بالای سوراخ بینی تا نوک بینی باشد.

    

    

    

  • #14468
   arefeh
   مشارکت کننده

   دکترعسکرزاده رو پیشنهاد میکنم،فوق تخصص جراحی پلاستیکه

   کارشم خوبه

   اینم سایتش:http://draskarzadeh.com/

  • #18352
   elisa90
   مشارکت کننده

   سلام به نظر من بجای اینکه خودتو به یه دکتر محدود کنی من سایت پزشک ۲۴ رو بهت معرفی میکنم که هزینه عمل بینی توی شهرهای مختلف رو گفته بعد مثلا میتونی زنگ بزنی بهشون مشاوره رایگان بگیری. زنگ میزنی میگی من ساکن فلان شهرم، اینقدر بودجه دارم و مدل بینیم مثلا اینجوری بعد اونا بهت دکتر پیشنهاد میدن، وقت معاینه مجانی هم از دکتر واست میگیرن. تازه اگه بخوای وقت عمل واست میگیرن بدون نوبت، ینی لازم نیست کلی توی نوبت عمل بمونی. دیگه چی میخای خدایی؟ :)))
   سایتشو واست گذاشتم.

   هزینه عمل بینی (سال ۱۴۰۱) : قیمت عمل زیبایی بینی تهران و شهرستان

   • این پاسخ 2 سال پیش توسط اصلاح شده است.
  • #18359
   benitaazadri
   مشارکت کننده

   دکتر شیرنگی عمل بینی با قیمت مناسب انجام میدن من تعاریف ایشون رو شنیدم حتما تحقیق کنید

نمایش 4 پاسخ رشته ها
 • شما برای پاسخ به این موضوع باید وارد شوید.