Home Forums اعمال زیبایی پوست و مو کاشت مو تجربه عمل کاشت مو

نمایش 7 پاسخ رشته ها
  • نویسنده
      Kashtemoo
      مشارکت کننده

من حدود یکسال قبل عمل کاشت مو رو پیش خانم دکتر چعباوی زاده انجام دادم .
      برای دوستانی که میخوان کاشت مو رو انجام بدهند ، تجربیاتم رو میگم و امیدوارم براشون مفید باشه
      یک هفته قبل عمل تحقیقاتی کردم راجع به دکترهای مختلف و منبع من بیشتر اینترنت بود . قیمتهای متفاوتی برای کاشت مو مواجه بودم و دلیل این تفاوت قیمت برام سوال بود
      در کاشت مو روشهای مختلفی رو در اینترنت دیدم ولی در نهایت پس از بررسی روشهای کاشت مو ، با توجه به وسعت ریزش موی سرم ، روش ترکیبی fit و fut رو انتخاب کردم
      در روش fut یک لایه از پوست جراحی میشه و پیاز مو جدا میشه و در نواحی مورد نظر کاشته میشه
      در روش fit با ابزار مخصوصی پیاز مو از بانک مو برداشته میشه و در نواحی مورد نظر کاشته میشه

انتخاب دکتر کاشت مو :
      بهتره دکتر جراح شما متخصص پوست باشه تا درصد موفقیت کاشت مو بالاتر بره

موفقیت کاشت مو :
      از یک ماه قبل از عمل کاشت مو قرص فین استرایت مصرف کنید که البته عوارض این قرص کاهش قدرت جنسی است و نباید تا مدتها پس از مصرف بچه دار شد

مهارت فردی که کاشت موی شما رو انجام می دهد بسیار مهم است . زیرا در زمان برداشت مو از بانک مو و کاشت مو نباید به پیاز مو آسیب برسد

رعایت نکات و نگهداری بعد از کاشت مو :
      به مدت یک ماه سیگار و مشروبات الکلی مصرف نگردد
      شستشوی سر با اسپری کردن آب به مدت ۱۰ روز
      مصرف روزانه قرص فین استرایت
      مصرف قرصهای تقویتی برای مو
      ۵ ماه مزوتراپی ، بصورت ماهیانه
      مراقبت ویژه در ۳ روز اول بعد از کاشت مو
      به هیچ عنوان جتی زخم بعد عمل جراحی رو نکنید . تا زمانی که خودش با شستشوی سر از بین برود
      حدود ۱ ماه بعد عمل کاشت . موهای کاشته شده ، شروع به ریزش میکند و دوباره شروع به رویش میکند
      بعد از ۳ ماه از عمل کاشت مو شما براحتی میتوانید استحمام نمایید . ولی بهتر است با فشار آب شدید نباشد و با ظرف آب به آرامی موی خود را بشورید

بعد از ۷ ماه تقریبا نتیجه نهایی کاشت مو رو دارید و می توانید بدون نگرانی استحمام نمایید و در آرایشگاه موی خود را کوتاه کنید

کاشت مو واقعا روی چهره و سن شما تاثیر مثبت داره و بنظرم بهترین راه برای درمان تاسی است و بهتره گول تبلیغات داروهای رویش موی سر رو نخورید

کاشت مو

Babak
      مشارکت کننده

خیلی اطلاعت خوب و کاملی بود

من هم ۲ سال است که کاشت مو انجام دادم و چند نکته به موارد بالا اضافه میکنم

برای انتخاب دکتر یا کلینیک کاشت مو خیلی به تبلیغات توجه نکنید و هزینه خیلی بالا پرداخت نکنید

دکتر نقش کنترل کننده عمل رو داره و معمولا دستیارا هستند که باید با دقت کارشونو انجام دهند

دکتر کاشت مو آزمایش های شما رو کنترل میکنه که این عمل برای شما مشکلی رو پیش نیاره و دیگه اینکه پوست و بانک مو شما رو بررسی میکنه تا برای عمل مشکلی پیش نیاد

بهتره چند روز قبل عمل . غذاهای چرب نخورید . سیگار و مشروبات الکلی که اکسیژن رسانی در خون رو مختل میکنند رو انجام ندهید

همچنین تا ۱ ماه بعد عمل هم نباید سیگار و مشروبات الکلی مصرف کرد

معمولا عمل کاشت مو بین ۴ تا ۶ ساعت طول میکشه و بهتره روز انجام عمل غذای سبک میل کنید

تا دو ماه بعد عمل کاشت مو از شامپو بچه برای شستشو استفاده کنید

برای مزوتراپی بعد عمل کاشت مو . هر ماه یک بار انجام دهید . دقت کنید که داروهای مزو تراپی انواع مختلف دارد و مدل اسپانیایی که من اسفاده کردم خیلی خوب بود

نکته دیگه ای که در مورد کاشت مو دیدم . اینه که بعضی از افراد سیستم ایمنی بدنشون ، موهای کاشته شده رو قبول نمیکنه و برای رفع این مورد . پزشک متخصص پوست و مو میتونه در هنگام آزمایش اینو به شما اطلاع بده

کاشت مو رو توصیه میکنم چون خط رویش مو در جلو سر میتونه چندین سال شما رو جوونتر نشون بده و باعث زیبایی چهره میشه

Babak
      مشارکت کننده

در مورد مصرف قرص فین استراید هم می خواستم یادآوری کنم که اگه می خواهید بچه دار شوید . این قرص بسیار برای بچه دار شدن خطرناک است و باید ۶ ماه از زمان مصرف قرص بگذرد تا بتوان برای بچه دار شدن اقدام کرد

از عوارض قرص فین استراید ، کاهش قوای جنسی هست که البته مدل آمریکایی قرس فین استراید میگن این عوارض رو نداره ولی قیمتش گرون هست

این نکته که یک ماه قبل عمل کاشت مو باید قرص فین استراید مصرف کرد خیلی مهم است که معمولا پزشکان بخاطر اینکه زمان یک ماه باید منتظر بمانند این موضوع رو نمیگویند و میتونه ۲۰ درصد نتیجه عمل کاشت مو رو افزایش بدهد

roya
      مشارکت کننده

ممنون از اطلاعات خوبتون

من برای شوهرم دنبال دکتر کاشت مو میگشتم که این اطلاعت خوب و دیدم

پس میشه نتیجه گرفت دکتری که نظارتی بر کاشت مو نداره ، هر چه قدر هم که معروف باشه ، نمیشه زیاد روش حساب کرد

قیمت کاشت مو دکتر نیل فروش زاده خیلی بالاست و دکتر نیل فروش شنیدم در مراحل عمل نظارت نداره و دلیل قیمت بالای کاشت موی ایشون عجیبه

بهتره در انتخاب دکتر کاشت مو دقت کنید

admin
      مدیرکل

کلینیک ترمیم مو هوپو

ترمیم مو

شماره تماس: ۰۲۱۲۶۲۹۱۰۴۴
      وبسایت: hoopoe.life
      اینستاگرام: hoopoe.life

دکتر سبا نوروزی
      مشارکت کننده

سلام تجربه خوبی بود. من دکتر نوروزی هستم در خصوص کاشت مو اگه سوالی دارید پاسخ گو هستیم

bayeriranian241
      مشارکت کننده

همسر من کاشت مو کلینیک رز انجام دادن سمت صادقیه میشه

خداروشکر راصیه و عوارضی هم نداشت

https://roz-clinic.com/

maryam523
      مشارکت کننده

من برای رویش موهام و ریزش مو هیرتامین خریدم از سایت درمارز و واقعا خوب بودش

نمایش 7 پاسخ رشته ها
  • شما برای پاسخ به این موضوع باید وارد شوید.