Home Forums اعمال زیبایی صورت (پلاستیک) جراحی زیبایی بینی تجربیات در مورد انتخاب جراح های بینی رو اینجا بگید

• این موضوع 18 پاسخ، 5 کاربر را دارد و آخرین بار در 1 سال، 5 ماه پیش بدست elisa90 به‌روزرسانی شده است.
نمایش 16 پاسخ رشته ها
  • نویسنده
      سمیرا
      میهمان

درباره جراحی بینی میتونم صادقانه بگم که شونصد تا دکتر مدنظر داشتم !!!!!!!که یکی یکی حذف شدن و الان موندن ۲ دکتر که یکیشون احتمالا فقط واسه مشاوره میرم ویزیت بشم و قراره اون یکی جراحیم کنه

لیست شونصد تا دکتر :

دکتر فیروز ناظم : (متخصص گوش و حلق و بینی ) – دکتر مسگرزاده معرفی کرد ( در این مورد تلفنی از دکتر مشورت گرفتم اول دکتر صفوی و دکتر فتاحی رو معرفی کردند و بعد که گفتم شکاف لب + شکاف کام داشتم دکتر ناظم رو معرفی کردن ) – هیچ سایتو نمونه کاری گیر نیاوردم که ببینم کلا خوشم میاد از کارش یا چی ؟!

دکتر محسن نراقی :(متخصص گوش و حلق و بینی) -میگفتن کینگ ایرانه ! عمه ام بینیش رو پیش دکتر نراقی جراحی کرد راضیه ولی من خوشم نیومد بعد از این یه جایی خوندم که مریض های دکتر نراقی ۳ حالت دارن یا راضین یا با فرم بینی مشکل دارن یا مشکل تنفسی دارن بعد پول گزافی هم میگیره تقریبا ۱ سال پیش ۳۰ میلیون !!!!!!!!!!!!

دکترابرهیم رزم پا : (متخصص گوش و حلق و بینی )۳تا مریض دیدم یعنی ۲ تا دیدم یکی توی نت خوندم یکیشون خیلی خوب بود بینیش خیلی هم راضی بود به خاطر همون مریض هم دکتر رزم پا اومد توی لیست من ولی یه مریض دیگه بینیش خوب بود ولی مناسب با شرایط خودش نبود یه آقای کاملا جا افتاده بینیش رو ورداشته بود سربالا کرده بود مریض نتی نوشته بود بینیم مثل منقار طوطی (یه اسم علمی هم داره یادم نیست ) شده بعد از ۲ بار جراحی با دکتر رزم پا

دکتر رجب شیروانی : (متخصص گوش و حلق و بینی ) از دکتر شیروانی تعریف زیادی نوشتن توی نت یکی از دوستانم هم پیشش جراحی کرده بود و بینیش خوب بود و به صورتش میومد ولی همه با جای برش و بخیه روی پره بینیشون مشکل دارن و کارشون به لیزر کردن میرسه خوب من اگه شکاف لب و کام نداشتم شاید قبول میکردم که حالا یه لیزر دیگه ولی من به اتدازه کافی جای بخیه دارم توصورتم بیشتر از این نمیخام بعد خیلی هم دکتر گرونی هستن ایشون ۲۰ میلیون !!!!!!!!!!تومن تا جایی که من خبر دارم تازه پارسال

دکتر شاهین فتح سامی : (متخصص گوش و حلق و بینی ) کارای سایتش رو که دیدم خوشم نیومد یادم نیست چرا ولی فکر کنم طبیعی نبود من بینی عمل شده فوق طبیعی دوست دارم در حدی که کسی ندونه عمل کردم متوجه نشه !!!!! که کاره دکتر اون جوری که من میخام نبود ولی بینی ها خوب بودن توی نت هم خیلی تعریف شده از دکتر سامی

دکتر؟ زینلی :(متخصص گوش و حلق و بینی ) کارای سایتش رو که دیدم خوشم نیومد به نظرم نوک بینی تیز اومد کاره دکتر اون جوری که من میخام نبود ولی بینی ها خوب بودن توی نت هم خیلی تعریف شده از دکتر زینلی

دکتر امیر سجادیان :(متخصص گوش و حلق و بینی ) کارای سایتش رو دیدم خوب بود واقعا ولی اون جوری که من میخام نبود توی نت هم خیلی تعریف شده از دکترسجادیان نوشته بودن دکتر خیلی با مریض راه میاد و تا جایی که بشه به حرف مریض گوش میکنه حتی یه نفر نوشته بود بعد از عمل که رفته برای بار چندم ویزیت بشه چون خیلی غر میزده دکتر گفته بوده خوب غر ها تو بزن من هفته دیگه نیستم سر دلت نمونه !!!

آما

دکتر علی منافی :(فوق تخصص جراحی پلاستیک ) همه کسایی که کارشون به جراحی ترمیمی میرسه دکتر منافی عضو تیمه امیدشونه !!!!!!!!! ولی میگن جراحی اول به خوبی جراحیایترمیمی هاش نیست (مامانم میگفت خو یعنی چی ترمیم که از جراحی اول سختره ) احتمالا میرم پیشش واسه مشاوره

دکتر عبدالجلیل کلانتر هرمزی : (فوق تخصص جراحی پلاستیک ) کسایی که کارشون به جراحی ترمیمی میرسه دکتر کلانتر هرمزی کاپیتانه تیمه امیدشونه !!! احتمالا با دکتر جراحی کنم مشهوره به فوق طبیعی بودن بینی هایی که جراحی میکنه منم همین رو میخام یعنی در حدی طبیعی جراحی میکنه که میخام بگم دکتر یه وقت بینیم پهن نمونه ! باباجانمان هم فقط به دکتر کلانتر هرمزی اعتماد دارن و بس

لازمه بگم یه بنده خدایی که با یه متخصص گوش و حلق وبینی جراحی شده بود و اصلا و ابدا راضی نبود شدیدا به همه توصیه میکرد که با متخصص جراحی پلاستیک جراحی کنن دلایلش رو هم مفصلا نوشته بود که الان من حوصله ام نمیاد بنویسم ولی خلاصه اش اینه که جراحی های متخصص پلاستیک از نظر آماری ناراضی کمتری دارن و این متخصصان علم بیشتری دان برای جراحی بینی و اینکه میگن بریم پیش متخصص گوش و حلق و بینی تا مشکل تنفس نداشته باشیم اتفاقا بر عکسه و کسایی که با متخصص گوش و حلق و بینی جراحی میکنن بیشتر مشکل تنفسی دارن گذشته از این حرفها من قصد دارم که اسکار شکاف لبم رو هم جراحی کنم و باریکی لب بالا رو هم درست کنم حالا تزریق پروتز نمیدونم ؟! و شدیدا دلم میخاد بشه که این ۳ جراحی با هم انجام بشه و این ۳ کار با هم فقط از دست متخصص جراحی پلاستیک بر می آید

mori
      میهمان

من دوسال پیش بینی م رو دکتر کیارش نجات پور عمل کرد متخصص گوش و حلق و بینیه . نه تنگی نفس دارم و نه کارم به ترمیمی کشیده. انقدر هم از فرم بینی جدیدم راضیم که به هرکس برسم دکتر نجات پور رو بهش معرفی میکنم. دوسال پیش حدود۴٫۵ تموم شد برام و الان حدود ۷ تومن میگیره و قیمتهاش وجداننا عالیه. همه مریضهاشم که تو مطب اومده بودن از کارش راضی بودن

زهرا
      میهمان

هزینه های دکتر عبدالجلیل کلانتر هرمزی به چه صورته؟

بهارک
        میهمان

هزینه جراحی دکتر کلانتر هرمزی الان حدود ۹ یا ۱۰ تومنه

بهارک
      میهمان

<p style=”text-align: center;”>هزینه جراحی بینی دکتر کلانتر هرمزی حدود ۹ تا ۱۰ میلیون تومن</p>

کاشانی
      میهمان

من فردا وقت دارم برای ویزیت پیش دکتر منافی . هم نمونه کارهاشو ببینم هم هزینه دقیق رو بپرسم . نتیجه شو اینجا میگم

آرام
      میهمان

از طریق آشنایان و دیدن نتیجه کار دکتر حمید رضا مفرد رو برای جراحی بینی انتخاب کردم
      مواردی که برای جراحی بینی رعایت کردم
      استفاده نکردن مشروبات الکلی و قلیون برای ۴ روز

مراحل عمل یکساعت با ریکاوری ۲ ساعت طول کشید

نتیجه عمل عالی بلافاصله بعد عمل یکهفته بعد مشخص میشود و رضایت ۱۰۰ درصد دارم
      بعد از جراحی بینی مراقبت با سرم شستشو تا سه ماه ادامه دادم

هانی
      میهمان

من خیلی فرد حساس و مشکل پسندی هستم این حساسیت من برای جراحی بینی ام حدود ۲ سال طول کشید تا اینکه بعد از دیدن کلی نمونه کار عمل بینی و تحقیق در مورد تخصص و تجربه پزشکان بالاخر تصمیم گرفتم بینی خودم رو با یک اعتماد و اطمینان خاطر دست دکتر حسین نژاد بسپارم ، پیش خیلی از پزشکا برای مشاوره رفتم ولی هیچ کدوم مثل دکتر حسین نژاد به خوبی منو راهنمایی نکردن

• این پاسخ 6 سال، 6 ماه پیش توسط admin اصلاح شده است.
      • این پاسخ 6 سال، 6 ماه پیش توسط admin اصلاح شده است.
      محمدی
      میهمان

اصلا تعریفهایی که درباره کلانتر هرمزی میکنن درست نیست.این اقا حتی نیم ساعت در مجموع با من درباره جراحی حرف نزد.هرچی پرسیدم گفت میشه بعد از عمل که بینی من اصلا کوچیک نشد گفت تقصیر خودته بینیت پوستش ضخیمه اما بی انصاف قبلش هیچی نگفته بود.ضمنا من مشکل خشکی بینی هم بعد از عمل پیدا کردم که قبلا نداشتم.سال۸۹حدود۵میلیون تومان دادم که در زمان خودش پول زیادی بود.اگه دوست دارین تنیجه نگیرین و پولتون حروم کنین برین پیش کلانتر هرمزی..

Eli
      میهمان

دکتر شباهنگ محمدی

سلام دوستان.من میخوام بینیمو عمل کنم میخواستم بدونم دکتر محمدی کارشون خوبه؟؟؟؟راضی هستین؟؟؟؟؟؟اگه کسی پیش ایشون بینیشو عمل کرده اگه میشه عکسشو بفرسته لطفاااااا ممنون میشم کمکم کنین

مهر
      میهمان

دوستان سلام

من میخوام بینیم رو که استخوانی هست جراحی کنم

نیاز به کمک دارم به من دکتر محسن اسلامی رو معرفی کردند

از دوستان کسی هست که پیش ایشون عمل کرده باشه و راضی یا ناراضی باشه؟ هم چنین ممنون میشم اگر دکتر بهتر میشناسید معرفی کنید

نکات مهم:

بینی کاملا کاملا طبیعی میخوام ۱۱

حداکثر ۸ میلیون متیونم هزینه کنم

ترجیحم بر اینه که دکتر متخصص گوش وحلق وبینی باشه تا توی تنفسم به مشکل برنخورم

ممنوم میشم راهنمایی کنید

zahra
      میهمان

سلام خانوما
      من با دکتر نادریان عمل کردم الان حدود ۹ ماه از لحاظ تنفس و فرم بینی راضی هستم خداروشکر

saeed
      میهمان

لطفا چندتا دکتر عمل بینی عالی شهرای شمالی معرفی کنید با قیمت برای بینی طبیعی مردونه ممنون از همه

zari
      میهمان

<p style=”text-align: right;”>سلام به همگی. بچه ها بیاید راهنماییم کنید گیج شدم
      من میخوام بینیمو عمل کنم اولین گذینم شهریار یحیوی بود ولی دیدم خیلی ناراضی داره
      الان گزینه هام دکتر علیرضا محبی و مسعود راستکاری هست. اگر اطلاعاتی راجبشون دارید بهم میگید</p>

ati
        میهمان

محبی خیلی شاکی داره برو پیج اینستاش ببین چقدر ناراضین چقد بینیاشون خراب شده اما راستکاری اطلاع ندارم دوست داشتی سایت شهریار حدادی ببین اگر خوشت اومد یه سری بزن بهش

dentaltehran
      مشارکت کننده

جراحی بینی دکتر شیرنگی رو ببنید اکثرا راضین من وقت گرفتم برای مشاوره

sanaabbasu
      مشارکت کننده

اگر بینی گوشتی دارید حساسیت عمل تون خیلی بیشتره. بهترین جراح بینی گوشتی در تهران  بهترین دکترا رو معرفی کرده میتونین مشاوره رایگان هم داشته باشید واسه من که خیلی خوب بود راضی بودم.

foruzan123
      مشارکت کننده

سلام من یماهی میشه که عمل بینی انجام دادم ازونجایی که خیلی راضی بودم خواستم بیام تجربمو با شما به اشتراک بذارم. من برای انتخاب بهترین جراح بینی در تهران نمی دونستم باید به کودوم بشم مراجعه کنم چون در تهران پزشکان بسیاری هستند که در این زمینه فعالیت می کنند.
      به همین خاطر توی اینترنت سرچ زدمو سایت ایران دکتر آنلاین پیدا کردم. چند تا از بهترین جراحان بینی در تهران همراه با نمونه کارهای عمل بینی این پزشکانو معرفی کرده بودن.

من با توجه به سلیقه خودم یکی از این پزشکارو انتخاب کردم برای جراحی بینی و الان به شدت از انتخابم راضیم. گفتم بیان اینجا به شما هم بگم اگه هنوز نمیدونین با کی میخواین عمل بینی در تهران انجام بدین می توانین به این سایت مراجعه کنید.

بهترین جراح بینی در تهران + نمونه کار و نوبت مشاوره عمل

elisa90
      مشارکت کننده

سلام من برای انتخاب دکتر عمل بینی در تهران خیلی گشتم توی نت این لینک رو پیدا کردم به نظرتون خوبن دکترای عمل بینیش؟

• این پاسخ 1 سال، 5 ماه پیش توسط اصلاح شده است.
      • این پاسخ 1 سال، 5 ماه پیش توسط admin اصلاح شده است.
نمایش 16 پاسخ رشته ها
  • شما برای پاسخ به این موضوع باید وارد شوید.