Home Forums اعمال زیبایی صورت (پلاستیک) جوانسازی صورت دکتر خوب برای جوانسازی پوست

نمایش 2 پاسخ رشته ها
  • نویسنده
      daryaa
      مشارکت کننده

اونقدر روشهای زیادی برای جوانسازی پوست صورت تو اینترنت دیدم واقعا گیج شدم و نمیتونم تصمیم بگیرم

اگه دکتر خوب برای جوانسازی صورت میشناسید معرفی کنید

fereshte
      مشارکت کننده

مدتی هست که به دنبال پزشک زیبایی پوست بودم – دیگه سن که بالا میره این مشکلات هم پیش میاد – خیلی در اینترنت و اینستاگرام تحقیق کردم و بدین راحتی نمیشه پزشک پوست خوب رو پیدا کرد

خیلی از کمپانی های ساخت وسایل و داروهای پزشکی تبلیغات زیادی دارند برای کاراییشون ولی بعد یه مدت می فهمیم روشهای جدیدتر و دیگری هم بوده که تاثیر گذازی بهتری دارند

مثلا برای ساکشن ابتدا ساکشن با لیزر اومد با کلی تبلیغات بعد مشخص شد لیزر بافت چربی رو میسوزونه و خیلی این عمل بدون ریسک نیست بعد اون لیپوماتیک اومد و برای دستگاه هاش کلی تبلیغات شد و حالا هم واتر جت اومده و میگن بهترین روش ساکشن هست – خدا میدونه دستگاه بعدی چی باشه

ولی به هر حال اثر زیبایی که با اعمال زیبایی انجام میدیم قابل توجه هست و نمیشه ازشون چشم پوشی کرد

در بررسی های من ۲ طیف پزشک کار زیبایی انجام میدن

۱- پزشک عمومی که دوره های تخصص در رابطه با اعمال زیبایی گرفته اند

۲- پزشک های متخصص پوست یا جراح زیبایی

در بحث بیماریهای پوستی به پزشک متخصص پوست باید مراجعه کرد ولی در بخش زیبایی به پزشک عمومی با گرایش های پوست و مو هم میشه مراجعه کرد

تبحر و تجربه پزشک اعمال زیبایی باعث نتیجه بهتر عمل زیبایی میشود و اینکه پزشک بدون جانبداری بهترین شیوه عمل زیبایی رو معرفی کنه

لیست بهترین پزشکان متخصص پوست رو در سایت بادرمان دیدم و آدرسشو میزارم

پیشنهاد میکنم با هر پزشکی خواستید عمل زیبایی انجام بدید قبلش با یکی از این پزشکان مشاوره داشته باشید و بعد برای انجام اون عمل زیبایی تصمیم بگیرید

متاسفانه جنبه های درآمدی و بیزینسی عملهای زیبایی شاید باعث بشه بهترین روش به شما پیشنهاد نشه

برای عملهای جوانسازی پوست من پیش دکتر قائدی رفتم – قبلا ایشون کلینیک کیمیا بودند ولی ظاهرا ایشون رفتند استانبول

fereshte
      مشارکت کننده

لینک زیر مشخصات بهترین پزشک های متخصص پوست هست

اسامی بهترین پزشکان متخصص پوست و مو و زیبایی در تهران

نمایش 2 پاسخ رشته ها
  • شما برای پاسخ به این موضوع باید وارد شوید.